Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya+barátnőm "kapcsolata"?

Dzsenifer:3 kérdése:

Kutya+barátnőm "kapcsolata"?

Figyelt kérdés

sziasztok ez egy fontos kérdés lenne van egy 2 éves Boxer szukám és egy legjobb barátnőm(énis lány vagyok). A kutyám és ő nagyon nem bírják egymást ha átjön(kerítésen kívül nincs kontaktus.)Én viszont nagyon szeretném, hogy összeszokjanak mert én is kedvelem az ő kutyáját.

a kutyusom morog ugat ás ugrál felé a lábát, a cipőjét harapdálja ő néha odarúg amiért rászólok, hogy a Szofi(a kutya) csak egy kutya.

HOGYAN SZOKTATHATNÁM ŐKET ÖSSZE HOGY BARÁTOK LEGYENEK??!!



2016. júl. 21. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7945783-hogy-..


Már ennél a kérdésednél is írtuk, hogy kérd szakember segítségét, vidd kutyaiskolába, mert a kutyád nem tűr meg sem más kutyát, sem más embert. Ha ezen te nem tudsz változtatni, csak hozzáértő segíthet.

2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válasz is igaz lehet. Bár lehet, hogyha nagyon sokat vagy a kutyáddal,féltékennyé válik ilyen helyzetelben...
2016. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura, hogy pont egy boxer nem akar barátkozni. Gondolom a barátnőd is tart tőle, és ezt érezheti a kutya, csak nagytestű ugye, meg aki fél a kutyáktól annak oly mindegy milyenről van szó. Talán inkább vele beszélj először, legyen kicsit talpraesettebb a kutya mellett, és te is ügyelj, hogy a kutyus ne hevesen közelítsen, nyugtasd meg, álljatok egy helyben, hogy a kutyád szaglászhasson, ismerkedjen a barátnőddel és a helyzettel is. Érdemes leguggolni a kutyához, sokkal jobb kontaktot lehet teremteni.
2016. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!