Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megy innen valaki valamelyik...

Megy innen valaki valamelyik örökbefogadó napra hétvégén a Fressnapf-ba?

Figyelt kérdés

Országszerte lesz a dolog, Debreceni áruházhoz jön innen valaki? :) Kutyust viszitek ha van? :) Kicsit bugyuta kérdés, de kíváncsi vagyok milyen érdeklődés van a dologra. :)


Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 16. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméti vagyok

menhelyi kutyum van és hívtak hogy menjek a kutyakiállításra és hát megyünk a kutyusommal holnap :)

2010. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szervezetként megyek. Kutyát szerintem ne nagyon vigyetek ez a mentett kutyusokról szól, így is elég nehéz lesz annyi kutyát kordában tartani...
2010. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ezért gondoltam h nem viszem a kutyum, mert így is sokan lesznek de jó lett volna ha kicsit ismerkedhetett volna több kutyóval, de akkor lehet Ő itthon marad. :)
2010. ápr. 16. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:

örökbefogadó nap?Csak kutyusokat lehet örökbe fogadni?

pl. Tengeri malacot,vadászgörényt nem?

2010. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a ZöldZebránál vagyok önkéntes, van nálam egy kutya ideigelnesbe, őt viszem gazdit keresni. :) (budapesten)
2010. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez Budapesten pl. a Rácsei Centernél hol/mikor van? Szívesen kimennék akár a kutyákkal is!
2010. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a dolog, elég sok kutyust örökbe fogadtak, viszont nem voltak túl sokan mert eléggé fújt a szél és hűvös volt. Sajnálom h a saját kutyám nem vittem mivel volt pár gazdi a kutyusával, de majd legközelebb elviszem. :) Sajnálom h évente 1x 2x vannak ilyen alkalmak.. Sőt kutyás rendezvények alig vannak.. :(
2010. ápr. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!