Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moser 45nyírógépnél honnan...

Moser 45nyírógépnél honnan állapítom meg, melyik fej kell?

Figyelt kérdés

Berni pásztort szeretnék nyírni. 30as kést adtak hozzá,de nagy kalap szar.A szőr nem jot be a mozgó késig,annyira mélyen van.

A dobozon az van,hogy 10 vagy 20as kellene hosszú szőrhöz.A kutyanyiro.hu n az van,hogy az műtétekhez való.

Tud valaki olyan oldalt,ahol komolyabban le van irva,melyik kés kell?Nem merek csak úgy rendelgetni,mert elég drága dolog ez.



2016. júl. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakértelem nélkül minek kezdesz bele? Kutyakozmetikushoz elvinni mondjuk évente 1x vagy 2x ?? Berni pásztornak amúgy sem lehetne nyírni a szőrét,csak a zászlókat megigazítani ritkítóval illetve kefélni alaposan hetente 1x minimum.


[link]


Ezt a cikket ajánlom figyelmedbe!!


Amúgy Moser 5mm vagy 3 mm fej vinni fogja, 3 mm tuti viszi.. orvosival csak kopaszra nyírod és lesz egy kínai meztelen bernid..mellesleg le fog égni a Napon!!


Sajnos volt olyan eset mikor goldent lenyírattak a kutya pedig leégett,gondolhatod. Az ő szőrük télen fűt,nyáron hűt. Biztosíts neki friss vizet,locsold le, vidd el egy tóhoz úszni.Többet érsz vele mint a nyírással.



Üdv egy kutyakozmetikus

2016. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden évbe nyirva van,eddig kozmetikus csinálta.De sajnos olyan jelyen lakok,ahol csak 8kutyakozmetikus van a városba.

Mindenki leráz,mert szombat kizárva mindenkinél,az osztrák pincsikutya lilára festése,tupírozása jobb üzlet,jobban lehet meggazdagodni.


Amúgy nem kopaszra van nyírva,hanem toldófésűvel 25re.

2016. júl. 22. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Egy jól működő kutyakozmetikában sajnos várni kell vhol már 1 hónapra be vannak táblázva a kozmetikusok. Olyan ez mint a fodrászat,műköröm,szempilla és egyéb szolgáltatás. Ha nem foglalsz időben időpontot bizony várnod kell.


Ezért nem a kozmetikusok vagy egyéb szolgáltatók a hibásak.


Engem is hívtak már fel szombaton fél 5 kor,hogy bevállalok-e 2 uszkárt,mert ők utaznak el hétfőn,mondom nem. Hát,miért nem tudom őket bevállalni és stb.


Gondolom nem aznap tudták meg,hogy hétfőn utaznak külföldre. Szóval a kozmetikusnak nem kötelessége a felelőtlen előre nem gondolkozó gazdákra gondolni.


Amúgy nem értem milyen 20-as,25-ös kell hozzá.


Gépfej vagy emelő???

2016. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

20-25mm re van hagyva a szőre.

Csak mert irtad,hogy kopaszra van nyírva,és leég.

Amúgy,ha lehet nyírni,ha nem,szemmel láthatóan jobban érzi magát a kutya ha nyáron le van nyírva.

A gép dobozán,a táblázat szerint,hosszú szőrre az 1/10,vagy az 1/20 való.

Nekem 3.0 van,azzal nyügös.

2016. júl. 25. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!