Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kölyöklabradoromnak...

Adhatok a kölyöklabradoromnak friskies junior tápot?

Figyelt kérdés

#táp #kölyök #junior #Friskies #Ashatok #labradoromnak
2016. júl. 23. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jobbra nincs pénzed persze..
2016. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Optimál kutyatápot szoktunk csak most az elfogyott és nem tudtunk bemenni érte. Ezért a közeli boltból ilyet vettünk
2016. júl. 23. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában van sokkal jobb is: Brit Premium. Ebben 40% hús van. Kapható több méretben (S, M, L és XL) illetve junior változatban is.
2016. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Brit prémiumot sehol nem kaptunk
2016. júl. 23. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Netrol erdemes lehet rendelni. Egyebkent nyilvan nem lesz baja a rosszabb taptol sem csak nincs benne eleg husi. De ha most ez van akkor ez 😊 majd legkozelebb vesztek jobbat.
2016. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1x2x belefér, ha ez most ilyen gyorssegély akkor semmi gáz (mi is jártunk így, hogy nyaralásra elnéztem az adagot és kevesebb tápot vittem magamal és ott a kisboltba csak Chapi volt és abból vettünk egy 1,5 kilósat aztan amikor hazajöttünk kapták tovább a saját tápjukat, semmi bajuk nem lett tőle)
2016. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1x-2x tényleg nem baj.


Mi is voltunk úgy,hogy elfogyott a táp,én is elnéztem csúnyán. Akkor még ünnep is volt,meg vasárnap nem volt nyitva semmi sem.


De nálunk van egy kisbolt az állandóan nyitva van :D Ott vettem Darlingot 2 napig azt ették utána pedig vettem a sajátjukat.

2016. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!