Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől függ, hogy egy kutyának...

Mitől függ, hogy egy kutyának szimpatikusak vagyunk-e?

Figyelt kérdés
Három kutyát ,,ismerek", kettő teljesen normálisan viselkedik velem, semmi kiemelkedő. Egy viszont ha átmegyünk hozzájuk, többen, szinte csak nekem ad egyből puszit,rám ugrál föl, az én lábamhoz fekszik egyből le, eldobja nekem magát, ebédnél az én székem alá fekszik, a gazdái öléből át akar jönni hozzám, úgy fekszik le mellém, hogy a fejét az ölembe rakja stb. Mindhárom kutya lány, én is az vagyok. Nagyon szeretem mindegyiküket, csak kíváncsi vagyok van-e tippetek, hogy mit lát bennem az egyikük.

2016. júl. 24. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezzd meg az illető kutyust :p
2016. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két ember között is van, hogy első látásra szimpatikusak egymásnak. Miért ne lehetne ugyanez egy kutya és ember között is? Csak erre tudok gondolni.
2016. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi alapján döntenek, engem általában minden kutya szeret, még az olyanok is akik félnek az emberektől. Viszont valamelyik nap találkoztam egy vizslával (játszott az enyémmel) és ahogy meglátott, ugatott, morgott végig. Leguggoltam, próbáltam jutit adni neki hátha, de semmi. Elfogadtam, hogy utál :D Én is kiváncsi lennék, mi alapján döntenek a kutyák.
2016. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!