Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dazer ultrahangos kutyariasztó...

Dazer ultrahangos kutyariasztót használt már valaki-?

Figyelt kérdés

mielőtt elítélnétek, nekem is van kutyám! mindig pórázon vezetem, csak futtatóban vagy külterületen engedem el.

azért kellene, mert sajnos nagyon sok kutyás póráz nélkül vezeti a kutyáját, és többször is támadtak ránk. nekem a kezem bánta. és ma is pont a lélekjelenlétemnek köszönhetem nem lett nagyobb baj. a rendőrök mire kiértek a gazda elszelelt és részeg is volt, és még engem fenyegetett.

ezért kérdezem hatásos-e a kutyák elriasztására. válaszokat előre is köszönöm!



#dazer
2016. júl. 27. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem 100 %-os. van kutya, amelyikre szinte semmi hatása sincs. És van, amelyik még jobban bevadul.

Használj paprikasprét, vagy éppen bármilyen dezodort.

2016. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dezodort? Az is jó? Milyet?
2016. júl. 27. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek vegyszerek. Paprikaspray meg tartós látáskárosodást is okozhat a kutyának, és garantáltan téged is csípni fog.

Én orvosi fertőtlenítő alkoholt használok. Patikában tudsz venni, bele kell tölteni egy kimosott spriccelős üvegbe(anyukád/párod hajápolási szerei közt biztos találsz ilyet). Nekem eddig bevállt. Egy pit kanom van, békés, barátkozós állatokkal is, emberekkel is, de ha valaki rátámad, azt nem fogja megköszönni a másik kutya sem...és volt már ilyen procedúránk nem is egy. Az alkohol bevállt, bele kell spriccelni a pofájukba, és igencsak csípni fogja az orruk, szemük, de nem okoz maradandó sérülést. Nekem eddig mindig sikeresen bevállt(4x lett tesztelve éles helyzetben)

2016. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg vagyok használok orvosi alkohol. Letudnád fotozni hogy milyen flakont használsz. Mibe rakjam?

Akkor ez a dazer riasztót ne is vegyek?

2016. júl. 27. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyen garnieres üvegben, mivel kicsi, könnyen elfér a táskámban. De akármilyen megteszi szerintem, csak vigyázz, ne oldja az alkohol.

A dazerről nekem nincs tapasztalatom, nem tudok mit mondani azzal kapcsolatban.

2016. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségedet! beszerzek egy ilyet.
2016. júl. 28. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!