Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg állatgyilkost bizonyíték...

Öreg állatgyilkost bizonyíték hiányában hogy jelentsek fel?

Figyelt kérdés

Van egy nyamvadt öreg vén nő rokonom, vagy 90 éves. Nagymamámmal van jóban, éa ugye pletykásak. Nagyim mondta hogy befogadtam az utcáról kutyát, de sokszor harapós, stb (nevelem és félelmében ilyen mivel összeverték párszor..), és ez a rokon mondja hogy ha vele ilyet tenne egy kutya akkor belelógatná a kútba stb. Meg volt valami daganatos kutya mindig bement hozzá, kérte egy ismerősét, lefizette, hogy nyírja ki, és nem nyírta ki, erre ő maga mikor a kertbe volt a kutya, este megölte.. meg vígan mesélte hogy bejött 2 kutya a kertjébe, és idegesítették és őket is lapáttal agyon verte.

Azt se tudom melyik faluba lakik, már nagyanyám se mondja meg mert tudja hogy én képes lennék ráküldeni rendőrséget erre a vén nőcire, fog ezzel foglalkozni valaki is?

Engem nagyon irritál, szívem szerint megtaposnám én is pár lapáttal ezt az öreg pokolravaló Istent játszó nyomorultat...

De semmi bizonyítékom erre, viszont 100%hogy tényleg ilyeneket csinál..


2016. júl. 31. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

ő még egy olyan világban nőtt fel, amikor az állat állat volt, a kutya is, a macska is, és az ember volt a főnök, főleg falun.

Nem azért csinálja, mert gonosz, hanem anno így szocializálódott.

Elhiszem, hogy irritál, engem is irritál, de az is ugyanúgy irritál, hogy minden szívfájdalom nélkül meghurcolnál egy kilencven éves nénit, aki már átélt egy világháborút és két diktatúrát.


Ne csak az állatokkal legyél méltányos, hanem az emberekkel is.

2016. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vlagyimir Rosztov válasza:
0%
hát a bizonyitek az nem ártana...nos személyes sztori kedves kérdezo: ki akartak dobni a kutyat a kocsibol,de apam megmentette,aztan apamat egyik ismerose megkerte h akassza fel a kutyajat,apam nem merte és nem tette...vannak még ilyenek...mondjuk en nem vagyok oda a kutyakert de azert nem is bantom egyiket se...ha nem bánt....ha meg rámugrik kitöröm a nyakát...hát ha ezt mondod a rendőrségnek és tényleg megnézik h van két kutya a kertjében....akkor mar nagyobb esellyel tudod ra bizonyitani....vén szottyadt öreg szatyor ... a ket kutya igazan megharaphatta volna...de azért a mocskos undorito oreget.. én is csak bottal piszkalnam...de szivesen állon talalnam okollel ugy h kiesne a fogsora ami reggel kattog este uszik...nos meg lehet probalni ugy h szolsz es megmondod a helyzetet,leellenörzik h tényleg van e két kutya a kertjébe annak a vén krvának...és akkor már rá lehet bizonyitani h ilyesmit csinál...de 90éves...hallod mingyárt meghal egy vén sz*r mit akarod még feljelenteni az se biztos hogy holnap felkel élve....de megérdemelné h nagyon rossz legyen neki...valami pszichés zavara van sztem és ebben szorakozást lel vagy nem tudom...de öreg korára megbolondult......
2016. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

90 évessel nem nagyon lehet már mit tenni, ekkora sokan már egy kisgyerek szintjére visszafejlődnek, szenilisek lesznek, stb. Most hiába hívnál rá rendőrt, azok is mit tudnának tenni vele? Vigyék börtönbe a 90 éves nénikét? Vagy fizettessék meg vele, amikor valószínűleg se kutyája se macskája? Kap egy enyje-benyét és kész, másnap meg folytatná.


Valószínűleg már nem 100%-os az elméje és ki tudja, lehet már meg vannak számlálva a napjai. Sajnos nem tudsz mit tenni, majd csak az idő...

2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sose szerette a kutyákat, ha a szomszédból átment hozzá egy, akkor azt is megölte... :( igen ha nincs veszélyben az élete, akkor minek árt a kutyáknak? Sajnos a tetemeket mindig eltünteti...


Én se szeretem egy-két nemzetiségű embert, de ha pl szembe jön velem, és nem ver meg/rabol ki stb, akkor békén hagyom... nem az, hogy fogom, mit képzelsz magadról hogy elmész mellettem, gyere megöllek...

Engem nem érdekel, hány éves, nézi a tévét, mikor mondják kutyastrand vagy ilyesmi akkor még azoknak is a halálát kivánja, milyen hülyék még a kutyáknak strand..az ilyen inkább haljon meg! Kb ezt mondja minden ilyenre....de persze ha vén korában az erdőben elájulna, és egy rendőrkutya megtalálná, akkor gondolom nem akarná kinyírni.

Engem is az tesz boldoggá, hogy az ilyek kihalnak.. de tudjátok, ez a nyamvadt 90éves még mindig él, az elmúlt 1 hónapban pedig 3 30-40év közötti állatvédő haláláról olvastam, akiket személyesen nem, de ismertem és munkájukat is elismertem... :(

2016. júl. 31. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de hagyd rá, ő valóban leélte az élete nagyrészét. A háború, a német és oroszmegszállás alatt olyan szörnyűségeken mehetett keresztül, amiket Te el sem tudsz képzelni. Nekem dédim most halt meg 2 hónapja 96 éves volt és nagyon sokat mesélt, olyanokat is, amik a törikönyvekből kimaradtak. Ne érts félre teljesen elítélem az állatkínzást/gyilkosságot, de azokban az időkben kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, hogy most egy kutyával mi van:/ Nem ismered a történetét. Na mind1. A lényeg, hogy szerintem ne zargasd neki már nincs sok hátra.
2016. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit lehet csak tenni, hogy megakadályozni, hogy a kutyák bemenjenek az udvarára (mondjuk ez egyébként is alap lenne). Ez a beszólogatás dolga is olyan, hogy rá kell hagyni, sőt, nem is kell vele beszélgetni, mert csak téged húz fel. Én a helyedben tuti megkérném a nagyit, hogy inkább fel se hozza, és te se menj át ha ott van. Tudom, rohadt idegölő, de tényleg nem tudsz vele mit csinálni, amikor ő fiatal volt, akkor ez volt a "normális", hogy agyonverték a beszökő állatot, de sokszor szerintem még az embereket is...
2016. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te azzal 90 éves nénivel? Ő abban az időben nőtt fel amikor még nem számított ,hogy mi van a kutyával.Aláírom,hogy tényleg nem kéne ,agyon ütnie,ha nem bántotta a kutya,de azzal,hogy ilyeneket írtok a néniről,ti sem vagyok különbek nála.
2016. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!