Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyám az utóbbi időben...

A kan kutyám az utóbbi időben mindig lepisili azt a helyet, ahová a szuka kutyám előzőleg vizelt. Miért csinálja?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ivaros a szukád?

De simán felül jelölheti is.

2016. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szuka ivartalanított, a kan ivaros. Gondoltam a felül jelölésre, de a szuka a domináns idősebb lévén. Eddig a kan nem csinált ilyet. Ma láttam 2x is. Sétánál és otthon is.
2016. júl. 31. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy idősenn nem egyenlő azzal hogy dominánsabb. A kan részéről ez dominancia, a szut meg simán nem érdekli. Semmi probléma nincs ezzel. Mondjuk ha zavar megtilthatod neki. Te cagy a falkavezér ő a te területeden él, nem jelölhet össze vissza
2016. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*idősebb
2016. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem függ össze, de így maradt, hogy a szuka a domináns. Kölyök korban azért az idősebb a domináns. Nálunk pedig így is maradt. És a kan eddig ezt tiszteletben is tartotta. Most 1,5 éves. Átveheti a domináns szerepet? Nem zavar a jelölés.
2016. júl. 31. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Átvehetné de te nem engedheted. Csak te állhatsz felettük ők ketten egyenlő szinten állnak a rangsorban. Ha a kan dominánskodik akkor tiltsd le. Ga nem hallgat rád akkor grabanc rázás.
2016. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felülírja. Mert jól esik neki, mert megteheti:) Nem értem, ez most miért nem mindegy:)
2016. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert eddig zavart hogy a szuka a domináns. És örülnék ha a kan kanként vuselkedne.
2016. aug. 1. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!