Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Hogy értessem meg a szüleimmel hogy a kutya nem embergyerek? Mindent adnak neki ennj, ha én mondom anyunak hogy én nem adok neki, elkezdi mondani hogy milyen szivtelen vagyok stb

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a kutya szervezete más, mint az emberé. Ő sem hagyta sose, hogy megedd a mosóport, de nem szívtelenségből.
2016. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Keress valamilyen hiteles kutatási anyagot kutyák táplálkozásáról. Nyomtasd ki, olvasd el, majd add oda szüleidnek is. Ezek után tudni fogjátok milyen tápanyagok hasznosak és károsak kutyák számára, és hogy milyen mennyiségek az ajánlottak.
2016. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Anyu és Apu! Elhittem, amit a tévében láttam, és az interneten olvastam, és mivel biztos vagyok benne, hogy ettől okos és tájékozott vagyok, valamint az érzéseim is azt sugallják, hogy nekem van igazam, ezért engedjétek meg, hogy ellentmondjak mindannak, amit ti és felmenőink a négylábú családtagjainkról tudtok és tapasztaltatok. Tehát eszerint kérlek benneteket, ne adjátok a kutyának, amit esztek, hiába teszi ezt mindenki évezredek óta, amióta az ősember háziasította a kutyát. A kutya igenis csak kutyatáppal élheti túl, amit tudósok fejlesztettek ki, és kitűnő figyelemmel és igényességgel állítanak elő az erre szakosodott - emberi fogyasztásra alkalmatlan termékeket előállító - gyárban. Tehát imigyen szólék mostan hozzátok: a kutya etetését bízzátok énreám, legyen ezáltal egy gonddal kevesebb nektek, drága szüleim!

Szerintem ha ezt így egy szuszra elmondod, nem fogják etetni többé az ebet.

2016. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is adtunk mindent a kutyának, még sütött is. 17 évig egészséges volt. És nem vagyunk egyedül. Ha tetszik, ha nem.
2016. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

* sütött is

Gondolom te sem csak bio karját zabálsz. Az ember szervezetébek sem lenne szüksége pl. tortára.

2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-ös, a gazda el tudja dönteni, hogy mit csinál. Valaki csak egészséges étrenden él, valaki vega/vegán, valaki ezt is-azt is, valaki hagyja az egészet és tömi magába a chipset.


A kutya nem teheti ezt meg, és a gazda felelőssége, hogy jól etesse a kutyát.


(mellesleg, a csoki mérgező a kutyának, nekünk nem)

2016. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!