Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez egy stafinál?

Normális ez egy stafinál?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos és 2 hetes kan stafim. Nagyon sokat harapdál,és hiába próbáltam ki kb mindent amit olvastam ezzel kapcsolatban nem hatott. Normális ez,kinövi esetleg?
2016. aug. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Minden kölyökkutyánál normális.

Ne engedd, hogy téged harapdáljon, de játssz vele olyan játékokkal, amit haraphat nyugodtan.

2016. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván a kiskutyik harapgálnak...kipróbálják a hegyes kis fogaikat mindenen . Én is csak azt tudom ajánlani mint az első : játssz vele olyan játékot amibe kiélheti magát pl kötelezés vagy hasonló

Remélem segítettem

2016. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy 2 hetes kutya hogy lehet nálad??? A 3 hónapos meg elvileg 1-2 hete van nálad (gondolom), így meg még alig szokott hozzád.


A kicsinek az anyja mellett lenne a helye, aki megtanítja a normális viselkedésre, és szocializálja a kölyköt.

2016. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen két hetes? Egy három hónapos és két hetes kutya, mit nem lehet ezen érteni? Ez egy darab kutya magyar nyelven, ha kettő lenne, akkor lenne még egy "egy" a mondatban.
2016. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,majd próbálkozok ezzel a játék dologgal,bár szoktam vele kötelezni és rongyozni,de akkor növelem a játszási időt. Gondoltam hogy valaki félre fogja érteni a kutya korát,köszi a magyarázatot 4-es!:D
2016. aug. 3. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, félreértettem, bocsi. A 3,5 hónapos egyértelműbb lett volna. Vagy csak simán 3 hónapos... Na mindegy.


Finoman jelezd neki (ahogy az anyja is tenné,) hogy ez nem megfelelő viselkedés. Nem fogja elsőre megtanulni, ahogy egy 2 éves gyereknek is sokszor kell elmondani, hogy a konnektorba nem nyúlkálunk.

Ahogy nő, úgy tanul majd, meglátod. De most még nagyon "pici baba".

2016. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) és akkor bocsi a félreérthető megfogalmazás miatt:)
2016. aug. 3. 22:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!