Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Természetes megoldások létezne...

Természetes megoldások léteznek gyomorsav ellen? (Bishon havanese)

Figyelt kérdés
1 éves kicsi bishon havanese, mindenből a legjobbat kapja, kajával nincs gond. Reggelete hány, a doki quamatel mini-t tanácsolt, hogy reggelente kapjon egy felet. Én viszont nem vagyok gyógyszerpárti, létezik gyógynövény esetleg házi praktika? Nektek mi vált be? Köszönöm.

2016. aug. 3. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha te nem vagy gyógyszerpárti, akkor ne szedj gyógyszert, de a kutyának szüksége van a gyógyszerre, ha beteg, állatkínzás ezt megvonni tőle. Persze, lehet próbálkozni egyéb ilyen-olyan homeotápiás módszerekkel, csak a kutya addigra lehet még rosszabbul lesz...
2016. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, Steve Jobs is addig próbálkozott a természetes megoldásokkal, amíg már a májátültetés is felesleges volt, és megmurgelt. Pedig ott lett volna pénz gyógyszerre, és gyógykezelésre.

Miért van az, hogy egyesek mindenből hajlandók a legjobbat beszerezni, csak gyógykezelésből nem. Abból még az ókori a menő náluk a XXI. században?!?

2016. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Hogy érted, hogy mindenből a legjobbat? Mivel eteted? Mennyit?

Csak mert valószínűsítem, mégsem jó az a kaja amit eszik. Nem vagyok se táp, se barf párti, de vele kipróbálhatnád, orvosi útmutatás mellett a barfozást.Vagy válts másik eledelre. Mozgasd többet.

Ha ezek mellett sem változik, akkor gondolkodj a gyógynövényen, vagy a gyógyszeren.

2016. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik! Uborkát reszeld meg és egy kis joghurttal keverd el, ezt add neki minden nap egy keveset.
2016. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő táplálkozással lehet javìtani a helyzeten. Vidd el másik orvoshoz is, legyen több szakvélemény.
2016. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia mi háztartási kekszet adunk a bichonunknak nagyon szereti
2016. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!