Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép uszkár kennelt keresek?

Közép uszkár kennelt keresek?

Figyelt kérdés
Az ár nem számit. szín mindegy csak egy lényeg van hogy jó immunrendszerrel rendelkező egézséges kutyám legyen.Már tapasztalt kutyás vagyok ez lenne a 3 uszkárrom, akár mennyire keresgélek nem találok minőségi közép uszkár kennelt.A válaszokat előre is köszönöm.
2016. aug. 5. 18:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Megnèztem ezt a hurricanos kennelt nekem nagyon nem szimpi eleve goldendoodles is van benne,és ugy látom hogy óiràs uszkárokat is tenyésztennek.Nektek mi a véleményetek róla?
2016. aug. 6. 10:26
 12/25 anonim ***** válasza:
Sztem te rosszat néztél, törpe uszkárokat tenyészt.. És azt a goldendoodlet nem értem:D amugy nem fajtiszta nem fajtatiszta:)
2016. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt az, a betü :) amugy közép uszkárt szeretnék.És a goldendoodle az az amikor a goldent és az uszkárt keresztezik és egy keverék kutya lesz és aladják pénzért fajtatisztának, amikor végülis keverék.
2016. aug. 6. 14:43
 14/25 A kérdező kommentje:
*Vagyis kitaláltak egy fajtát
2016. aug. 6. 14:44
 15/25 anonim ***** válasza:
Tudom mi az de ezek fajtatiszta apricot uszik.. Nyugodtan írj rá a tenyésztőre ha nem hiszed
2016. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Na mindegy, ha neked nem tetszik ez a kennel akkor ne vegyél innen de ha én uszit akarnék innen vennék az biztos:)
2016. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Bocsi valami teljessen más angol kennelt néztem, de amugy ez a kennel nem tenyészt közép uszkárt csak törpét??
2016. aug. 6. 18:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igem:D bar nem ertek annyira hozza:)
2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Aki utálja az uszkárt miért válaszol?

Én is utálom az ilyen szerencsétlen,nyomott pofájú fajtákat,még sem dobálok senkit kővel!


Kedves válaszoló!

Jó fajtát választottál! ;)

A többit meg tojd le!

2016. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Oké, de még mindig nem találtam KÖZÉP Uszkár kennelt
2016. aug. 7. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!