Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kiskutya miért...

Német juhász kiskutya miért levert?

Figyelt kérdés
A múlt hét szerdán kapta meg az első védő oltást. Normális hogy néha levert keveset eszik és néha ki hányás is elő fordul? köszönöm válaszaitokat
2016. aug. 8. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Milyen idős? Ha az első oltását kapta akkor 7 hetes lehet, ez azt jelenti hogy még nem lehetne nálad. Mivel eteted?
2016. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az oltástól van. Vidd orvoshoz.
2016. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 7 hetesen már el lehet vinni a kutyákat...
2016. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, szaporítótól. A törvény 8 hetes kort ír...
2016. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Az oltás semmi ilyet nem okoz, ez inkább betegségre utal.

Vidd vissza az orvoshoz.

Mivel, hányszor eteted amúgy? Mennyi idős pontosan?

2016. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
junius 12.én született. pedigree junior tápot asztatok neki azt adta az előző gazdája. Ma például teljesen aktiv :D.
2016. aug. 9. 06:34
 7/9 anonim ***** válasza:

A pedigree junior tápról kellene váltani fokozatosan egy normális jó minőségű kölyöktápra, mert ez nagyon nem az.

Márkák például: Brit, Josera, Acana (de persze még sok más is van, ami megfelelő).

2016. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.megfogadom a tanácsod.
2016. aug. 10. 08:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én adtam acanat, de úgy láttam túl megnyomta. Úgy értem, tól gyorsan kezdett nőni, ami,veszélyes, mert az izületei nem tudják lekövetni a hirtelen nyúlást. Szerintem az acana egy felnőtt kutyának jó. Adtam josera, az egész jó, s amit soha nem gondoltam volna, a fresnepfban kapható Premiere tápok jöttek be a legjobban. Fejlődik tőle, de nem olyan gyorsan, energikus, a széklete tökéletes.
2016. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!