Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécsen hol van megbízható és...

Pécsen hol van megbízható és jó állatorvos?

Figyelt kérdés
Első kutyám lesz, egy shar-pei. Mivel Pécsen élek így legfőképpen itt keresek állatorvost,de olyat aki tényleg megbízható és nem számol fel mindenre plusszokat. Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 19. 09:57
 1/7 anonim válasza:
A Szigeti úton van egy állatorvosi rendelő és állatpatika is egyben. Azt hiszem 2 orvos van de mindkettő nagyon rendes. Én őket tudom ajánlani.
2010. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy csodás, lelkiismeretes, igazi állatszerető fiatal doktornőt ajánlok: dr. Ignits Éva. Az Endresz György utcában van a rendelőjük, egyébként másodmagával (dr. Horváth Évával) dolgoznak ott. Keress rá a googlen: Kuckó Állategészségügyi Központ.

Mi már nagyon sokat köszönhetünk a lelkiismeretességének, alaposságának, több cicánkkal, kutyánkkal jártunk nála. Éppen pénteken mentette meg (és minden jel arra utal, hogy meg is gyógyította) 12 éves spánielünket, akit egy másik doki 1 nappal korábban fogkőeltáv. miatt altatott, és valami agyi katasztrófa állt be nála az altatás miatt. Másnap reggel kihívtuk az "altatós" orvost, aki tképpen lemondott róla. Ekkor vittük el Évikéhez, aki megtalálta a megfelelő gyógyszereket, és mára majdnem teljesen rendbe jött a kutyusunk. Szóval bátran ajánlom.

2010. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én Dr. Dudás Zoltánra esküszöm :) Pécsen itt rendel:

Daktary Állatorvosi Rendelő-

Dr. Fazekas Márta

Dr. Dudás Zoltán

Dr. Schwebl Kata

Pécs, Móra F. u. 37.

h-cs: 13-18

p: 13-17

sz: 9-12

v: -

tel: 72/449-947, 30/2162-889


google jóbarátom mivel hozzánk házhhoz jön Görcsönybe így nem tudtam hogy pécsett merre rendel ^^

2010. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VivaVet Állatorvosi Rendelő, Szigeti út 140. Dr. Mésző Zoltán és Dr. Gönczi István. Tel: 72/332-130. www.vivavet.hu-n nézd meg! Mi évek óta hozzájuk járunk, már a 2. kutyusunkkal. Vasárnap is nyitva vannak, s nem számolnak fel semmi extra díjat. Megbízhatóak, rendesek, mi nagyon jónak tartjuk Őket. Estünk már át náluk betegségeken, műtéten is és mindig minden a legnagyobb rendben volt. Jah és ami még nagyon szimpatikus, bármikor bármilyen kérdésünk volt, mindig mindenben segítettek, szóval segítőkész, jó orvsok.
2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy állatorvos kereső.

És még más hasznos infót is olvashatsz.


[link]

2010. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves válaszolónak a segítségét :)
2010. ápr. 22. 09:00
 7/7 anonim válasza:

A legjobb,akit ajánlhatok Dr. Svegál Benő!


Nagyon jó szakembernek tartom őt és oltári kedves,állatszerető embernek is egyben!(aki nem arra hajt,hogy sok-sok pénzzel leszedje a kedves gazdit)! Két kutyám van,akiket bármi problémájuk volt meggyógyított,illetve azonnal tudta mi is a baj!pl.:Nagyon súlyos fülproblémája volt a yorkimnak...egyszer vittem el hozzá,kikezelte! Mindenkinek csak ajánlani tudom Őt! Bátran keressétek!


Dr.Svegál Benő



Avian-Vet állatpatika és állatorvosi rendelő


Pécs Fellbachu.20


Tel: 72/416-500


Mobil:30/9 536-298

2015. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!