Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illene hozzám?

Milyen fajta kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés
Én egy 11 éves lány vagyok és nagyon szeretem a kutyákat. Mindig azon gondolkozom hogy majd milyen kutyám legyen ha felnövök. Nekem tökmindegy hogy fiú vagy lány, de én inkább fiút szeretnék majd.

2016. aug. 12. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem így megy ez :) most szeretnéd a kutyus? Mert ha most vesztek kutyust akkor az még bőven veled lesz mire felnősz. Miket vársz el és mit tudsz nyújtani a leendő blökinek. Napi hány óra séta, hány óra játék tanítás? Kertes ház vagy lakás?
2016. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már van egy kutyánk de már 6,7 éves. Őt is eléggé elhanyagoljuk de van olyan nap amikor egész nap sétál, játszunk vele. Az elhanyagolás azt jelenti, hogy egy nap csak 3-szor sétál.
2016. aug. 12. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyet


Ez csak egy fellángolás,ahogy az a mostani kutyádnál is volt.

2016. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem értem :D már van kutyád amivel nem foglalkoztok rendesen, de másikat akarsz. Viszont ha a jövőbeli kutyádat érdeklődöd most akkor meg nem lehet válaszolni. Bocs gyere vissza 7-8 év múlva mikor már elköltöztél és tudod hogy mit tudsz biztosítani hosszabb távra.
2016. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké!
2016. aug. 12. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a mostani kutyátokkal inkább.
2016. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmillyen
2016. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kicsi,vagy nagy testűkutyát szeretnél?
2016. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!