Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy csivava...

Mennyit eszik egy csivava (chihuahua) havonta?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hiszen olyan apró. Köszönöm. :D

2016. aug. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha abból indulok ki, hogy a macskám egy konzervet+ 100g száraz tápot eszik és 7,5 kg akkor egy csivi kb 100g-tól fullon van :)
2016. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én olyan 2kg/hó körül gondoltam. :D az én cicám, aki 4kg eszik kb. 1 kg tápot havonta, de egy kutya (hiába vannak majdnem egy súlyban) valamivel biztos többet eszik :)
2016. aug. 14. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a kérdést rossz kategóriába raktad... Talán máskor inkább a macskásba, vagy a rágcsálóa részbe rakd xd

Bocsii ezt nem hagyhattam ki😂

2016. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz kedves utolsó... -.- attól még ők is kutyák
2016. aug. 18. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem csivava tacskó keverékem van és ő havonta 4,5-5kg-ot eszik. Ő maga 4 kg.

Utolsó válaszolónak üzenem hogy ezek a kutyák többet érnek mint te meg a családod összevéve :)

2016. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi az a csivava ?😮
2016. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem mondtam, hogy nem lehetnek hűséges társak, de az en szememben nem számítanak kutyáknak. Pont. Ez az en véleményem. Ha nem tetszik ne foglalkozz vele.

Egyébként jobb lenne ha először tudnád hogy ki is vagyok, nem mondanál olyanokat, hogy többet ér ő mint én es a családom. Lehet hogy a te szemedbe ő ér többet, de attól ezt nekednem kell az orrom alá dördölni. Nyilvánvaló mindenkinek a kutyája többet ér számukra, mint a válaszolók. xd úgyhogy előbb gondolkodj es utána írj, általad okosságnak hitt hülyeséget;)

2016. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én csivaváim 3 és 5 kilósak. szerintem sokat esznek, átlaghoz képest, de finomságokat adok nekik. 5 kilo száraz egy honapba nasinak, ez mindig előttük van.10-20 kis konzerv elfogy egy honapba nedves kaja. és emellé még főzök-sütök is nekik szivet, zuzát, májat, kapnak pörköltet is mindig...nem hájasak, de jó húsban vannak :)
2016. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!