Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy tibeti...

Mennyibe kerül egy tibeti spániel? Van itt valakinek ilyen kutyusa?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lent vidéken, minden második háznál ilyen kutya van :D

Fajtatiszta kutyánál 100.000 körül számolj, de inkább felette.

2016. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Tenyésztőtől (általában) 50.000 Ft, de ez az ár 3-4 éve volt, azóta nem tudom, hogyan változott.

Ha felmerül benned a kutyavásárlás, akkor egy tenyésztőt fel kell keresned.

Nem túl nagyigényű egyébként a kutya, igazi öleb. A szőrét kozmetikussal vágasd (de ez nincsen megszabva, csak én ezt ajánlom saját tapasztalatból :D )

Remélem, hogy valamennyit tudtam segíteni :)

2016. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én max 120-150 ezer forintot szánok rá, de inkább alatta. Régóta tetszenek a "pincsik", de mint kiderült az igazi (fajtatiszta) palotakutya nem olyan mint amit eddig annak mondtak, hanem egy nyomott fejű, hatalmas bundájú kutya. Ez nekem egyáltalán nem jött be. Aztán láttam, hogy van egy "szerényebb" (hosszabb pofa, rövidebb szőrű) rokona, a tibeti spániel. Ő már sokkal inkább szimpatikus. :)
2016. aug. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!