Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Handlerről ( kztyakiál...

FONTOS! Handlerről ( kztyakiállításon felvezetőröl) valaki irna nekem reszletesen?

Figyelt kérdés

Mindenkeppen kutyakkal akarok foglalkozni,de mint tudom nem nagyon lehet megelni ilyen allasokbol. Hallottam a handlerrol, es kivancsi lennék,meg lehet -e

elni belole,illetve valaki adna nekem reszletes leirast rola? Fontos lenne! elore is koszonom!:)


2016. aug. 17. 20:05
 1/3 okrwdw ***** válasza:
78%

Szia!

Részletes leírással nem szolgálhatok, de édesanyámmal gyerek korom óta járom a kiállításokat (ő kiállít).


Az egész kutyakiállítás korrupció. Pontozzatok le, de így van ahogyan mondom. Legalábbis a nagyobb versenyek.


Lehet a te kutyád szürke hályogos, 2 fejű, 3 lábú, ha egy ismert handler kezében van a kutya, úgyis az fog nyerni. Ők jól megélnek belőle, azért, hogy fussanak pár kört a kutyával 100-200 eurót is kapnak.


Kérdésedre válaszolva nem lehet megélni. Aki elég korán kezdi, jó ismeretségi körre tesz szert, ők megélnek belőle, de ebbe a mókuskerékbe nem nagyon lehet bekerülni. Ismétlem, akármennyire jól tudsz felvezetni egy kutyát és akármennyit gyakorlod, mivel kutya sem ismer téged, ezért pont nem fog senkit sem érdekelni. Amíg pedig nincsenek eredményeid, addig jó nevű kutyát nem fognak a kezedbe adni.


B lehetőség: olyan handler, aki el is viszi a kutyákat a kiállításra és felvezeti, gondoskodik róluk. Ez már más tészta, értelme is lenne, de mostanában több baleset is volt (legutóbb egy nagynevű olasz handler hagyott a zárt autójában 10+ kutyát, a légkondi meghibásodott, és 1 kivételével az összes elpusztult a nagy melegben). Egyre többet hallani ilyenről, ezért az emberek bizalma megcsappant, és nem nagyon merik másra bízni a kutyájukat.



C: ha van egy kisgyermeked akit érdekel a dolog, esetleg te vagy 10 éves, akkor érdemes megpróbálni a handlerkedést. Elején rengeteg pénzt kell rááldozni, utazni, elmenni minden kiállításon ott lenni, illetve pitizni a gazdiknak, hogy had vezethesd fel te a kutyájukat a Best in Showban. Mivel van külön gyerek BIS, sokan megengedik, hogy elvigyék a fiatalok a kutyát és bemutassák. Viszont ha felnőtt emberként odaállítasz valakihez, hogy had vezethesd fel a kutyáját, el fog zavarni :)

2016. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 okrwdw ***** válasza:
67%
Gondolj a Dj szakmára. Akárki akármilyen jó lehet, ha nincsenek meg a megfelelő kapcsolatai, hogy jó klubbokba és fesztiválokra hívják, addig otthon zenélhet magának. Illetve vannak jó páran a Top100 Dj közül is, akik jól lettek marketingelve, közben bot fülük van és közük nincs az egészhez. A handlerkedés is egy hasonló dolog. Minden a kapcsolatokon múlik.
2016. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a helyedben egy szeretet teljesebb kutyás munkát keresnék.

Akik jól keresnek ezzel azok nem figyelnek a kutyáikra. Több éves tapasztalat!

2016. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!