Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kérdés kutyatémában (? )

2 kérdés kutyatémában (? )

Figyelt kérdés

1. Kisméretű kutyát, de hosszú lábbal lehet a másodikra lépcsőztetni? (fél éves)

2. Mit csináljak vele, ha fél sétálni?


Remeg, ha leviszem az utcára, csakis visszafelé a kapunk felé hajlandó menni, de szinte menekülve. Hiába guggolok le és hívom, hiába viszek jutalomfalatot. Mit csináljak? Az jó ötlet, hogy csak leülök vele egy padra, és hagyom, hogy szokja a környezetet, a hangokat?



2016. aug. 18. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta van nálad? Honnan van? Milyen fajta? Nem beteg, állatorvos látta? Nem bántották?
2016. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába hosszú a lába, nem egészséges a napi 2 emelet lépcsőzés. Ha kisméretű, elbírod, míg leértek.
2016. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4 napja van nálam, menhelyről hoztam, keverék, de mintha lenne benne pici sharpei. Mielőtt elhoztam, elvitték állatorvoshoz, mert bevérzett a füle, mivel a kenelben lévő többi kutya bántotta. Szóval végülis megmenekítettem, hogy elhoztam onnan. De a fülén kívül semmi baja, azt meg ellátták rendesen.


Fent a lakásban imád minket, éjszaka nem is sír, csak nappal szokott néha sírdogálni. De lent az utcán fél. Felálló fülekkel hallgatja az autókat, és mintha az ő zajuktól is félne...

2016. aug. 18. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Így már érthető..

Menhelyes kutyáknál benne van a pakliban h félős, antiszociális, beteg, agresszív kutyát fogsz ki sajnos.

Kutyasuli, rengeteg szeretet és türelem.

Nekem is menhelyről volt kutyám, félt minden kis apró zajtól, kutyáktól, embetektől, gyerekektől, autótól.

Fél év alatt teljesen rendbe jött, de mint mondtam: türelem és rengeteg szeretet, foglalkozás kell neki.

2016. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!