Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 éves kutyánk (keverék).

Egyik napról a másikra nagyon megváltozott.

Nagyon szomorú lett.

Mindig játszunk vele, de pár napja csak szomorkodik.

Nem nyüszít. (Nem hinném, hogy beteg.)

És nagyon keveset is eszik. (Fogalma sincs, hogy miért. Levettem a bolhanyakörvét hátha arra allergiás, de semmi. Megnéztem a fogát is és azzal sincs gond. Átnéztem a szőrzetét és nem látok semmi kullancsot, bolhát.) Viszont van, hogy szaladgál.


Gondolom, ha már az élete végén lenne, akkor nem szaladgálna. Csak nagyon nehezen sétálna, de mozog, csak olyan, mint, aki szomorú. Néha elzárkózik és, csak bent kuksol a házában.


Valakinek volt már ilyen?

Kérem segítsetek.

Nagyon szeretem szegénykét.

Remélem nincs semmi baja.


2016. aug. 18. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ennyi kihagytam. Hogy ha szaladgál, akkor se úgy szaladgál, mint szokott. Mert nagyon aktív volt.
2016. aug. 18. 15:19
 2/6 bollocks ***** válasza:
81%
Tudok valakit aki segít, úgy nevezik, hogy állatorvos.
2016. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Állatorvoshoz kell vinni, te hiába vizsgálod át, az orvos az aki észreveszi azt is, amit te nem. Az ilyen nagy változások általában betegségre utalnak.
2016. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy szeretetben akár eszedbe juthatott volna az állatorvos.Tudod,ingyenes távdiagnózist nem tudunk adni.Nagyon sokféle probléma okozhat ilyen tüneteket.

Attól,hogy más kutyájának is voltak ugyanilyen tünetei,még messze nem biztos,hogy ugyanaz a bsja.

2016. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltem az állatorvossal.

Holnap megyünk.

2016. aug. 18. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya keveset vagy semmi nem eszik, és szomorúnak látszik, akkor szinte biztos, hogy beteg. Nem szomorú, hanem fájdalma van, rosszul érzi magát. A kevés evés is tipikus tünet.

3 évesen egyébként fiatal kutya ő még.

Állatorvos, kivizsgálás.

2016. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!