Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol szetter mellé Gordon...

Angol szetter mellé Gordon szetter?

Figyelt kérdés

A legjobb baratommal osszekoltozunk es kisse rossh kornyekre megyunk,de falura,ahova eredetileg is akartunk.

2-2 kutyat szeretnenk. Kimeljetek a kommentektol,hogy minek egyszerre ennyi kutya? vagy hogy egy kolyok is sok munkaval jar. TUDOM. nekem volt mar egyszerre 3 kutyam.

A lenyeg az hogy szettereket szeretnenk. Tudom nem nagyon alkalmasak hazorzesre ,de nekem hazorzore lenne szuksegem. Melyik szetter(angol,ír,gordon) legalkalmasabb hazorzonek? Illik hozzank ez a kutya? Napi 1ora seta es 1 ora biciklizes. Heti 1 túrás. Heti 2-3 tora megyunk úszni nyáron,télen pedig uszodaes kutyauszoda. -Kutyas tapasztalattak rendelezunk.


2016. aug. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötözködni de ha lenne kutyás tapasztalatotok nem kérdeznél ilyet.

Hogy ne legyek egy f_sz válaszolok . Egyik se. A vadászkutyák nagyrésze eleve alkalmatlan házőrzésre . A szetterek pedig csak családi es társasági kutyának mivel a vadászösztönt kiírtották belőlük nagyrészt. Talán az ír szetter a legkevésbé volt divatkutya de nem jó házőrzők.

2016. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ezt már kiírtátok dán doggal is... akkor írok majd ha eldöntitek milyen kutyát akartok.
2016. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha házőrző kell, miért vadászkutyát választasz, amiről te is tudod hogy nem az?
2016. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Hanyok az ilyentol...😩😟
2016. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!