Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik ismerősünk kislány...

Egyik ismerősünk kislány kutyájára vigyázunk. Nekem is van kiskutyám aki fiú, és nem hagyja hogy hozzáérjunk a kislany kutyahoz, morog és oda is kap. Mit lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Regebben is odakapott ha ugy erezte bantani akarják, úgy fogadtuk örökbe, ugyhogy nem tudom hogy lehetne errol leszoktatni.
2016. aug. 25. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, a te kutyád féltékeny arra, amelyikre vigyáztok. De nem vagyok benne biztos, szóval jó lenne megtanulnod magyarul...


Egyébként az én kutyám is szokott féltékenykedni, ha az utcán egy ismerős kutyáját simogatom, nem sikerült kinevelnem ezt belőle.

2016. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy rászólsz, ha agresszív?
2016. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elég komoly rangsorproblémáitok vannak, ha a kutya fegyelmez titeket, és nem fordítva. Meg kellene tanulni bánni vele végre :) Kutyaiskolán tudnak segíteni (nem engedelmes képzésen; jobb helyeken vannak már célzottan ilyen foglalkozások, ahol a viselkedési problémákat oldják meg), vagy hívhattok házhoz kiképzőt, aki elmondja, miért és hogyan kellene megnevelni az ebet.
2016. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene nevelni a kutyádat, mert most éppen ő érzi magát főnöknek. Nem tűrni az odakapást, morgást.
2016. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló problémánk van/volt. Morgás, ugatas KÖZBEN (semmiképpen ne utána!) adj neki egy pofont, nem kell nagy, csak épp akkora, hogy tudja mi a szitu, egy kis várás után, ki oldás, simogatás meg. :)
2016. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!