Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legnagyobb...

Melyik a világ legnagyobb legerősebb kutyája? Hallotam Kangal nevű kutyáról azok mekkorára nőnek és hány/mennyi a tömegük mert szeretnék egy oriás barátot a kertbe.

Figyelt kérdés
Van egy bullterier a családban az is bolond...Nem kell pitbull/stafi...

2016. aug. 28. 14:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
71%
Azt meg miből szűrted le, hogy nem értek hozzá és csak okoskodom? Amit írtam, az az igazság. Azok a fajták, amikre te vágysz, tapasztalatlan ember kezében kifejezetten veszélyesek. De menj, vegyél nyugodtan, csak aztán ne lássunk itt pár hónap múlva, hogy a kutyád kezelhetetlen és veszélyes és adjunk tanácsot.
2016. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ujfunlandi vagy landseer jó mert a meretük miatt nem igen akarnának bemenni de amugy nagyon békés barátok. A kangalról annyit hogy törökországból tilos a kihozatala és magyarországon is asszem van 1 kennel de itt igazi kangalt nem kapsz csak törökországba. Amúgy a kangal nagyon durva kutya hatalmas mozgásigénnyel és sok sok szocializálodas kelk mert különben agresszív lehet ami senkinek se jó ezért akarnak lebeszélni én se ajánlom max bernáthegyi , landseer , ujfunlandi , vagy ha már kicsit tapasztaltabb leszel cane corso
2016. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
20. értem mit mondasz igazából csak idegesítő hogy jönnek a bullterierrel ami nem az enyém csak családban van.A kert kb 250-300m2 sétaltatni: napi 3x szoktam a yorkshit szerintem neki is elég napi 3x30 perc séta...kutyám volt már nem egy kb 8 mind jó kutya volt és fegyelmezett mert nem kell nekem kifejezetten nevelni mert elmongyák mit csinálj a kutya iskolában mint ahogy a többivel.Nekem csak tényleg arra kell a kutya:legyen a yorkshimnak egy barátja aki megvédi őt is engem is+nem kell féltenem a házat hogy haza jövök és nincs.
2016. aug. 28. 17:06
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Ír farkas , német dog ? Bár sajna mind2 igen rövid életü :/
2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
22 na végre nem akartam csak úgy fixen a Kangálnál maradni.....de jön a sok okoskodó marék aggyal akik csak Kangál áááá biztos rosz nem nem ő nem még azt se vették észre hol a kérdőjel a mondatban értem a lebeszélést de nem mondtam egy szoval se hogy csak az kell csak legyen nagy és kövér aránylag meg azért ne lehessen egy nádszállal elijeszteni
2016. aug. 28. 17:10
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Én erre a célra nem vennék semmilyen kemény pásztorkutyát. Egy leonbergi vagy egy újfundlandi is tökéletesen megteszi elrettentésnek. Amúgy aki be akar jönni, az be fog jönni, akármilyen kutyád van.

A bullterrierrel azért jött mindenki, mert aki bármilyen kutyára azt mondja, hogy bolond, mert panelban lakik, az túl tapasztalt kutyás nem lehet. Akkor is, ha nem a ti kutyátok, ez intő jel volt nekünk.

2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Illetve azért ragadtunk le a kangalnál, mert nem írtad le sokadik kérésre sem, hogy mit tudnál nyújtani a kutyának. Anélkül nem lehet felelősséggel fajtát ajánlani. De most, hogy leírtad, már nem vagyunk ennél leragadva és tudunk fajtát ajánlani.
2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg bullmasztiff ?
2016. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Na végre köszönöm :D azért nem irtam semmit mert először nem tudtam leakadni hogy miért nem a kérdésre válaszoltok hanem Onixra "bullterierr" meg a kangán.
2016. aug. 28. 17:24
 30/41 anonim ***** válasza:
53%
lehet én vagyok "maradi" de egy yorki mit kezdjen a maga 5-10 kilójával egy 50-60-70 kg-s monstrummal? Nem fog félni tőle?
2016. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!