Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik azt sokan hogy...

Miért hiszik azt sokan hogy az akiták csak vörös-fehér színben léteznek? :- (

Figyelt kérdés
csak azért mert pl. Hachiko a filmben vörös volt már csak a vörös számít akitának?? Mi ez a baromság? Miért hiszik ezt az emberek? Értem én hogy ritka fajta de mért kell lekeverékezni a kutyám csak azért mert Red Brindle?

2016. aug. 28. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Amiért a legtöbben azt hiszik, hogy a német juhász csak rajzos, a mudi meg csak fekete lehet. Mert az embereknek nem kötelessége ezt tudni.
2016. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kötelessége de ha már nem ért hozzá akkor miért okoskodik?.... te sem örülnél ha lenne egy cifra mudid és azt mondaná valami idegen hogy keverék mert nem fekete és alapból semmit nem tud a fajtáról...
2016. aug. 28. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondták már a bicolor munkavonalú német juhászomra és a fehér mudimra is. Kedvesen felvilágosítottam, hogy bizony ilyen színben is léteznek. Ennyi.
2016. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
nem kell kiakadni ha valaki nem tudja
2016. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem akadok ki de szerintem ez így igazságtalan...
2016. aug. 28. 17:04
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne igazságtalan? Egyébként is, kinek vetted a kutyád, magadnak vagy mutogatni másoknak?
2016. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Magamnak de arról nem tehetek ha minden 3 ember leáll velem beszélgetni mert aranyos. Azt mondom hogy ha nem ért az adott fajtáról akkor maradjon csendben...én aki a kutya gazdája vagyok csak jobban tudom...és még így is vitába szállnak velem.
2016. aug. 28. 17:15
 8/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok ha lekeverékezik akkor vagy magyarázd meg nekik vagy hagyd elmenni a füled mellett .volt egy merle kutyánk mindenki ott rondázta de ez van, a tiéd. ugy szereted ahogy van mégha csak te tudod hogy nem keverék.ha meg keveréknek hiszik kit izgat? te tudod hogy nem az a tobbit meg hagyd rájuk.
2016. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok olyan gazdi van aki meggyozodoesesen hiszi, hogy az o akitaja fajtatiszta, mert neki ezt mondtak sot meg valami papirt is kapott rola, kozben meg ranezesre is is van benne mas.


Plusz sokan nem tudjak, hogy van japan es amerikai akita, akik meg felepitesre is kulonboznek.


3. en sem ertem mit erdekel teged mit gondolnak masok. Nekem van egy fajta tiszta es egy keverek kutyam, imadom mindkettot. Engem inkabb a kovetkezo eset huzott fel ki is kelltem magambol:


"Futtatoban volt egy felszemu kutya a foszer minden kutyat vegigjutalmazott csak azt az egy szerencsetlent nem akinek fel szeme volt, mondvan, hogy az a kutya csunya es neki nem ad. Erre en ugy felboszultem, hogy megmondtam neki vagy marha gyorsan ad neki vagy kiverem a kezebol a virslis zacskot." Nem mondom, hogy jogos volt es boven tul reagaltam, azt is elfogadom hogy annak ad akinek akar (vagy engedik), de nagyon erzekenyen erintett ez akkor es ott.


Na en inkabb az ilyen kancsokon huzom fel magam.

2016. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Törzskönyves fajtatiszta kutyám van. Nem amerikai hanem japán ( csíkos csak a japánnál van) nem értem ez hogy jött ide. Igen imádom a kutyám csak az ilyen emberek már nagyon bosszantanak.
2016. aug. 28. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!