Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutya a legnagyob...

Melyik fajta kutya a legnagyobb egyben legtestesebb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 16:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%
Szerintem az újfundlandi, nagyobb mint a bernáthegyi és a leonberger
2016. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még? Az előző kérdésednél sem tudod normálisan megírni, hogy te mit tudnál nyújtani a kutyának. Hogy akarsz így tanácsot kapni?
2016. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
utolsó jol mondja
2016. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Attol hogy az elöző kérdésnél nem tetszik a válasz nem az a megoldás hogy új kérdést írsz .
2016. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnél gondolom azért nem válaszoltál mert te is tudod hogy alkalmatlan vagy a tartására, az hogy még 10x kiírod a kérdést nem megoldás. Ha alkalmatlan vagy akkor nincs mit tenni. Gyűjts tapasztalatot! a másik hogy egy jó tenyésztő ilyen körülményekkel nem ad neked kutyát...habár te gondolom valami jófogásos keveréket vennél. Hát annyit mondok sok sikert. De annál nagyobb szemétség nincs mint hogy megkeseríted a leendő kutyád és a környezeted életét a magad szórakozására és mert tapasztalatlan vagy....
2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem illetve válaszoltam olvasd vissza. :D
2016. aug. 28. 17:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve senki nem a kérdésre válaszolt mert felhoztam egy kutya fajtát ami vad...meg a bullterierhez ír ami mellesleg nem az enyém!
2016. aug. 28. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Tömegre a két legnagyobb az angol masztiff és a bernáthegyi.

Magasságra a német dog és az ír farkaskutya.


Az újfoundlandi kisebb mint a bernáthegyi.

2016. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kerdezo. Engem is irritalnak az ehez hasonlo valaszok,mint pl. a masodik es a harmadik. De vannak es lesznek is meg ilyenek,nincs mit tenni. De most a valasz:

Bernáthegyi

Leonbergi

Kaukázusi -juhászkutya

Ujfundlandi

Dan dog

Ir farkaskutya

Angol masztiff

Napolyi masztiff

Brazil masztiff

Remelem segithettem :))

2016. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: idegeskedés helyett talán el kéne gondolkodni, hogy miért is írjuk azt, amit írunk. Hidd el, nem szívatásból.
2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!