Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik nev tetszik...

Nektek melyik nev tetszik vizslának a leginkabb az alabbiak kozul? Milyen mas neveket ajanlotok meg?

Figyelt kérdés

Maylo(Májló)

Marshall (Marsal)

Beni

Denis(Denisz,Deniz)

Van egy kan es egy szuka magyar vizslank,a

szuka fialni fog(es ha lesz kani) akkor megtartunk egyet. Melyik nev tetszik ezek kozul a legjobban? Melyik neveket ajanljatok? Ui.:A Kan neve Boldi (Boldizsár),ha van eszetekbe ,jo lenne ,ha valami hasonlo nevet is ajanlanatok. Elore is koszii:)


2016. aug. 30. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Utána mindkét kutyát ivartalanitassatok!!!

Nekünk is szuka vizslánk van:) neki Elizabeth a neve (Lizi) esetleg gyümölcsnevet nem akartok?:) Szamóca, Szeder stb.

Elem/Elen

Motor, Diesel (Dízel)

De a Maylo az nagyon tetszik:)

2016. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

szuka:Molly Dorka Bogi

kan:Tony

2016. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Thiago és a Luiz név nagyon bejövős :D

A te neveid közül pedig a Denis :)

De úgyis érezni fogod, hogy milydn név illik a kutyushoz ha megszületik és meglátod :)

2016. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem azert de miert kell lepontozni az első es második válaszolot? Mi rosszat mondtak?
2016. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztam le oket. sott! en a zoldre nyomtam!!
2016. aug. 31. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú nevek és amúgy is becézni fogod, szóval már a beceneve lesz a neve.


Maylo szörnyű, olyan mintha azt mondod az én lovam csak angolul.


Tippjeim: Eper, Riri, Turbó, Zizi, Ottó, Pali, Dió, Fagyi, Hádész, Kiwi, Lucky, Barni

2016. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!