Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan kutyafajtákat...

Mondanátok olyan kutyafajtákat ami szeret úszni? Labradorról és golden retrieverről tudok

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Landseer

Újfundlandi

Dibermann

Német vizsla (nem biztos)

2016. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Dobermann
2016. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Spániel
2016. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden fajtában vannak vízibolond kutyák.
2016. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden fajtában van. Megnéznék egy úszó bulldogot. Megfullad mire tóhoz ér nemhogy ússzon.
2016. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoktatás kérdése,hogy szeret-e úszni.


Minden fajtát hozzá lehet szoktatni.


Nekem a bichonjaim úgy úsznak mint a kis angyal,bedobom a vízbe a labdát aztán skera utána :D


Oltások után kb 3-4 hónaposan kezdtük a szoktatást,elsőnek pataknál ahol kicsi a víz,nincs sodrás.Bele dobtuk a kedvenc labdát,de volt,hogy bele állítunk és hívtuk,beraktuk.. Aztán mikor napi szinte mentünk a patakhoz,egyszer csak lett egy vízbolond kutyánk,aki még télen a pocsolyákban is szívesen bele feküdne :D


Szóval szoktatás. sok golden és labit ismerek aki utálja a vizet,de miért??? hát mert nem szoktatták hozzá..


szóval nem törvényszerű,hogy majd egy ujfundlani vagy egy labi meglátja a vizet és bele megy xy évesen...


kölyök kortól sokat kell vízhez járni.

2016. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban egyedfüggő, de általánosságban elmondható, hogy az apróvadas vadászkutyák szeretik a vizet pl vizslák, retrieverek, spánielek, szetterek. De szerintem a terrierek sem túl 'vízellenesek'. Én személy szerint egy vízimádó mudit és pitbullt is ismerek. :)
2016. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos az én labim nem tudja magáról hogy az, ugyanis nem kimondottan kedveli a vizet...nyáron néhány csobbanásra rávettük, de közel sincs szó imádatról, meg hogy ki se lehetne szedni a vízből...:D Ezek alapján szerintem mindegy a fajtája, ha úgy neveled hogy szeresse. :)
2016. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!