Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerberosz mint kutyanév?

Kerberosz mint kutyanév?

Figyelt kérdés
Nektek hogy tetszik?
2016. aug. 31. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Elképzelve a futtatón amikor szólongatnád, úgy hangzana, mintha azt kiabálnád "kergekosz, kergekosz!" Nem egyedi leszel vele, csak nevetséges.

Persze a te döntésed, de szerintem vannak ennél ezerszer jobb kutyanevek.

2016. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én csúfolnálak is, ha megtudnám, hogy Kerberosznak hívják a kutyádat. Komolyan mondom, nem viccelek.
2016. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem direkt akarok neki különleges vagy flancos nevet adni. Nagyon szeretem a görög mitológiát, ezért gondoltam, hogy onnan adok neki nevet. Persze, csomó más kutyanevet adhatnék neki onnan pl: Lailapsz, Argosz

Hangzása is nagyon tetszik.(Ezért nem akarom az Argoszt.)

Nem gondoltam volna, hogy ennyi embernek nem fog tetszeni, de persze mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy vettétek a fáradtságot és véleményeztétek.

(remélem 12-es válaszoló nem futunk össze egy parkban, mert még sírva mennék haza a szekálástól.. Most komolyan elkezdenél csúfolni? Rettenetesen gyerekes vagy..)

Még sok időm van, ezért szerintem még gondolkodok rajta. :D

2016. szept. 1. 22:19
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem jól fogalmaztam..

A direkt alatt azt értettem, hogy mindegy mi legyen a neve csak minél flancosabb és ritkább.

2016. szept. 1. 22:24
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó, hát lehet, hogy szemtől-szemben nem csúfolnálak, de a hátad mögött megjegyzéseket tennék rád, az tuti :)

Egyszerűen az van, hogy nekem az egyszerűbb, maximum kétszótagos kutyanevek tetszenek, azokat tudom elképzelni egy általam szeretett kutyának. Nekem a Kerberosz egyszerűen túl bonyolult és erőltetett hatású. És picit sem hangzik aranyosan.

2016. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Oké, hogy szereted a görög mitológiát meg egyedi nevet akarsz a kutyádnak, de azt a nevet 10-15 évig fogja viselni, akkor már inkább válassz tényleg valami normálisabbat...


Na, az Argosz például tök jó, de jó még a Zeusz, Árész, Hádész, Apolló, Pluto, Érosz, Titán, stb.

2016. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hector talán? Joo lehet h egy kicsit sablobos.. :"D
2016. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*sablonos
2016. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!