Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4,5 hónapos ó német juhászomna...

4,5 hónapos ó német juhászomnak vörös foltos a bőre az érzékeny helyeken. A hasa alján és a hóna alján. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha ekcéma lenne, de kutyáknak lehet ilyen? A hónaalja már ki van sebesedve. Voltak kiütései korábbra is és akkor a doki azt mondta kölyökkutyáknál előfordul. Vigyem orvoshoz? Csak mert ha csak ránéz, de nem csinál vele semmit is több ezer ft. Bár nem bánom, ha lenne rá megoldás csak ha nem....
2016. szept. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár allergia is lehet valamire. Ne spórolj, vidd orvoshoz. de ne ahhoz, aki szerint egy kölyökkutyánál természetes, ha kiütések vannak rajta.
2016. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok
2016. szept. 4. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetes lesz a nemet juhasz kidkutyam es a hasa aljan nekem is kiuteses..es nekem is tobb doki is azt mondta h kolykoknel ez normalis hogy a pisi kicsipheti...de hogy a hona alatt miert olyan nem tudom...enbvarok vele kicsit es kerek valami megoldast ra...higitott betadinnal mosom neki tobbszor egy nap ezt javasoltak..
2016. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Puppy pyoderma lehet a kutyádnál.
2016. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Voltunk orvosnal és vagy alergia valamire amivel érintkezett vagy gombás fertőzés. Kapott szteroidot és nizoral samponnal kell mosni, ahol olyan.

2016. szept. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!