Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt ez? (Többi lent)

Mi volt ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég voltam a kutyámmal sétálni, és többször is rámászott egy kullancs szerű bogár. Olyan teste volt mint a kullancsnak, kb. 3 mm, és olyan mintás szinte, mint a poloska. Pici pöttyök voltak. Pirosas,sárgás, barnás volt, jól észrevehető. Azonnal lesöpörtem róla. Van okom félni? Milyen élőlény lehetett ez? Találkoztatok már ilyennel?

#kutya #kullancs #Kullancs szerű
2016. szept. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi ez, de szerintem semmi okod az aggodalomra. Ha kullancs is volt nem ment bele, de ha mégis így történt volna is nagyon-nagyon kicsi az esély rá hogy bármi baja is legyen, de ha mégis, és időben észre veszed akkor meg lehet kezelni.


Amúgy meg tudtommal semmilyen rejtélyes bogár sincs magyarországon, ami pusztán érintéssel ölni tudna! :D

2016. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem tudom pontosan hogy mi lehetett az de ahogy az elöző válaszoló írta nincs miért aggódnod mert valószínüleg nem ment bele a kutyába de azért nyugodtan nézd át a kutyust hogy biztosra menj.
2016. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz. Mostmár megnyugodtam
2016. szept. 9. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!