Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk vele?

Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

azt hiszem, hogy mar kerdeztem itt egy hasonlot, hogy az alaszkai malamutunk megy el stbstb.


mostani problemam az, hogy ahogy assa ki magat megvakitotta magat az egyik szemevel es nem lat most. na de itt a baj!tegnap is elment ahogy minden nap es megszurta a masik szeme mellett jo koszel a szemehez(amelyik nem vak) igy lehetseges hogy meg tudna vakitani a masik szemet is...ha betomjuk a lyukat akkor as egy masikat ha meg nem folyton elmegy. szeret szabadon lenni de nem szeretnem elaltatni ha kiszurja a masik szemei is inkabb megprobalnam ezt megelozni. gondoltam ivartalanitasra is de attol meg nem megy el a kedve a .. erted nostenyt meg nem hozhatok neki mivel rajta kivul 2 fiu kutyank van (egy yorki o a hazban es egy amerikai cooker spaniel o kinnt). mas lehetosegek?


2010. ápr. 23. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
nagyon debil lehet ez a kutya, azt az uristenit neki. ha nekem kaparná ki a földet ostorral a szeme közé csapnék az hétszentség
2010. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed alábetonoztatni a kerítést, akkor a villanypásztor a megoldás, abszolút megfizethető áron lehet már venni.

Amúgy minimum ivartalanítás, és napi legalább 2 óra séta, szellemi és fizikai fárasztás, kitartó tanítás és tanulás!

Pároztatni meg eszedbe ne jusson, azzal csak rontasz a helyzeten, ahogy már az egyik előttem válaszoló nagyon jól leírta (11:36-os)!

2010. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nekem nincs penzem ilyensmire apum meg le se sz@rja szerencsetlent. mar ujat akar venni helyette. mondtam neki hogy az is ugyanezt fogja csinalni de neeeeeeem..persze persze..minden np jatszom vele futtatom meg minden.


ivartalanitasrol apum hallani sem akar...ez van nem az en hibam.


szukat venni kizart!!! nem kell egy 4. kutyi


anyum a lebetonozasrol hallani sem akar...viragok stb.


aramos dolgot nem merek bevalalni, mert amit a malamut megerez eppen egy picit az a kis yorkimnak kaki kozben halalcsapas es en abba belehalok.



ez a nagy helyzet..


most ne kezdjetek el szidni hogy oo kelll nekem kutya stb stb mert en csak segiteni probalok apumnak...eddig keves sikerrel:(

2010. ápr. 24. 21:14
 14/14 A kérdező kommentje:
na ennek annyi. elment és nem jött vissza..ennyit apumrol a gondos gazdirol:(
2010. ápr. 29. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!