Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevált nektek a Kiltix nyakörv?

Bevált nektek a Kiltix nyakörv?

Figyelt kérdés

Én tavaly áprilisba vettem beagle kutyámnak. Csak az egyiknek, a másiknak nem, de azóta nem volt egyikben sem kullancs, vagy "leszáradt" róluk.

Megint csak egyet vettem. De miért jó a két kutyának, amikor csak az egyiken van (együtt vannak).


2010. ápr. 23. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nEKÜNK IGEN, 2 KUTYÁNK van egy 4hós és egy 10 hós, vasárnap voltunk kirándulni, a nagyba 2 kullancs volt, de azok nem kapaszkodtak bele, hanem így csak ott voltak, a kicsibe 4 is volt, de azokat alig bírtam kihúzni pluszban bolhás lett, de ezt a nagy nem kapta el, pedig egymáson lognak, egymásra tapadva alszanak stb. Azt hozzá teszem, hogy a nagynak júniusba jár le a nyakörv és rajta folyamatosan rajta volt, a kicsin meg 2 hete vettük, de rajta nem volt 24 órán keresztűl folyamatosan rajta mert ugye csak akkor kezd el hatni. (a nagy mindig leszedte róla), de az esett óta atombiztosra rárögzítettük a nyakörvet hogy azt képtelenség leszedni. azóta nincs bolha se kullancs.
2010. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kiltix nem, de az exspot igen
2010. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált vagyis a két beagle kutyámnak. Mi folyamatosan erdőt járunk és eddig bevált de másik biglis barátnőmnek nem Ők Ex-spotot használnak.
2010. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
két és fél éve használjuk, nagyon jó!
2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám allergiás rohamot kapott tőle.
2010. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 nyakörv 1 kutyára jó, kettőre nem!

A nyakörv nélküli kutyádnak szerencséje volt, hogy nem ment bele kullancs 1 éven keresztül.

2010. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De amíg a másiknak sem volt, addig minden séta után legalább 2 volt rajtuk, de mindig átnéztem őket és levettem mielőtt beléjük ment volna. Most már nincs bennük, pedig Vas megyében lakok, ami elég kullancsos.
2010. ápr. 24. 19:52
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekünk a kiltix nyakörv egyáltalán nem vált be.

Van egy másfél éves, 40 kg-os, kutyánk.

Vettem neki egy nem olcsó (5000-6000ft) kiltix nyakörvet az állatorvosunk ajánlásával. Azt mondta ez jobb lesz és olcsóbb mint a csepegtetős változat, mivel nagytestű kutyáról van szó.

Hallgattunk rá. Ugyan úgy belemásztak a kullancsok a kutyába, ugyan úgy feldagadtak a vértől és ugyan úgy elkapott tőlük valamilyen kórt. Vagy babéziát, vagy a lájm-kórt. Teljesen mindegy, a lényeg hogy megfertőzték!

Csak remélni tudom hogy idejében cselekedtünk és túl fogja élni!

2010. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!