Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves pitbull kutyának baj,...

1 éves pitbull kutyának baj, ha nincs semmilyen oltása és chipje sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most került hozzám ez a kutyus (ma). Az előző gazdája se chipet, se semmilyen oltást nem adatott be neki. Ha hívok hozzá állatorvost, hogy adja be neki az oltásokat, és a chipet, megcsinálja? Mert azért egy 1 éves pitbull kutyáról van szó, ezért kérdezem. Doki ennyi idősen is beadja neki?
2016. szept. 21. 00:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, beadja, oltási könyvet is kiállít.
2016. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, de te vidd a kutyát a rendelőbe, hogy az orvos megvizsgálhassa alaposan. Háznál nem tudja.
2016. szept. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm, akkor mèg ma elviszem hozzà.
2016. szept. 21. 07:34
 4/22 anonim ***** válasza:
Fajtától független, hogy az oltatlan kutyát beoltja az orvos. És chippel is ellátja.
2016. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, és emeltem ki, hogy pitbull kutya, aki már 1 éves múlt. Nem olyan, mint ha egy palotapincsit vagy egy yorkit oltatnák be 1 évesen. Ha nem tudnád, a pitbull harcikutya, és az enyém főként agresszív ismeretlen emberekkel szemben.
2016. szept. 21. 09:53
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Harcikutya NINCS, csak sz.rul nevelt. Mellesleg a viadalra tenyésztett fajtáknál kifejezetten rossz tulajdonság, ha emberrel szemben agresszív.

Sürgősen keress egy jó kiképzőt, aki segít megnevelni, mielőtt baj lesz.

2016. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem tudnád nincs olyan, hogy harcikutya, a pit nem erre lett kitalálva. Az, hogy agresszíven viselkedik nem a fajtája miatt van, hanem a hülye előző gazdája miatt, aki képtelen volt megnevelni. Pitekkel foglalkozom, ez a fajta ha jól van nevelve max annyi kárt tehet benned, hogy halálra nyalogat...


Ahogy előttem is írták, jobb elvinni egy rendelőbe ahol alaposan ki tudják vizsgálni. Utána pedig nem ártana neki egy alapos szocializáció.

2016. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

"Ha nem tudnád, a pitbull harcikutya, és az enyém főként agresszív ismeretlen emberekkel szemben."


Képzeld, pitem van.

És légyszíves kérlek szépen, ne tartsd meg.

Aki "leharcikutyázza" a fajtája alapján, annak nem való ez a fajta. És ha emberrel szemben agresszív, akkor nagyon csúnyán félre lett nevelve, és neked semennyire nincs fogalmad erről.

Mert az "igazi" harcra kiképzett, harcoltatott kutyák SOHA nem támadhatnak emberre, kizárólag kutyára. Az embernek oda kell tudnia menni közéjük. Szóval ha a te kutyád 1 évesen agresszív az emberrel, akkor légyszíves ne tartsd meg, hanem add szakértő kezekbe. Különben rossz vége lesz...

2016. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akkor három okoska utolsó válaszoló, adok nektek egy linket, olvassátok el kérlek. Ha ti nem tudjátok ezt, és állitolag pitbullotok van, akkor nektek kellene sürgősen odaadni valakinek. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2294913-melyi..

amugy meg nem én neveltem így, de engem nem bánt, az pedig jó nekem, ha másokkal ellenségesebb!

2016. szept. 21. 11:03
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérlek szépen, ne a gyakorikérdésekből szerezd az infókat, máshonnan tájékozódj!

OLYAN NINCS HOGY HARCIKUTYA!!!!!


És ha te ennek örülsz, hogy agresszív, akkor inkább ásd el magad!!!

Nekünk régóta van pitünk, te most szereztél egy csúnyán félreneveltet. Úgyhogy ne hidd magad olyan okosnak...

Én mint pit gazdi, nem győzöm elmagyarázni az embereknek, hogy ne "harcikutyázzanak", mert ő egy nagyon emberbarát fajta (nem emberevő), erre jössz te, és vagizol az agresszívre nevelt piteddel.

Hát szégyelld magad. De nagyon. Meg a butaságoddal ne dicsekedj!

2016. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!