Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 éves Beagle kutyusról van szó. Amikor vizet iszik, állandóan kihányja. Tehát ha teszel neki egy kis tálkában vizet, de tényleg keveset, megissza és rá 3 percre kihányja a vizet. Viszont ha ivás közben elhúzom a kutyát és rá 1-2 percre visszanegedem, tehát magyarul fokozatosan engedem inni akkor viszont nem. A kérdésem igazából az annyi, hogy ez vajon a mohósága miatt lehet, vagy valami komolyabb probléma állhat fent? Állatorvosnál elfelejtettem megkérdezni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 23. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl sok levegőt nyel vagy ilyesmi és feljön:S
2010. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 beaglem van mindkettő szokott hányni mondjuk ők inkább evés után de egyetértek az 1. válaszolóval hogy lehet hogy sok levegőt nyel
2010. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is probléma. Ha hideg a víz azonnal kihányják, uh. naponta többször cseréld a kutyusodnak a vizet. A legfontosabb, hogy egy kicsit langyos vizet adj neki! :)
2010. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy dokinak sem ártana megmutatni.
2010. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk kis keverék kutyink van, de ha előtte futkozott vagy ugrált kicsit a miénknek is mindig visszajön. Nagy hévvel mohón iszik, olyan mint egy rossz gyerek aki nem tudja mikor elég, pedig már 4 éves. Nem árt ha megmutatod dokinak, de nem hiszem, hogy különösebben aggódnod kellene emiatt. Te is biztos voltál úgy gyerekkorodban, hogy addig ettél valamit amíg rosszul nem lettél. A kutyák meg az örök gyerekek.
2010. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sincsen komolyabb baj. Igazából ha nem futkározik ő akkor is kihányja ha nem húzol el. Múltkor voltam állatorvosnál, csak kiment a fejemből ez a kérdés, de legközelebb meg fogom kérdezni. Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 24. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!