Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől őrült meg a kutyám?

AnimeKereső kérdése:

Mitől őrült meg a kutyám?

Figyelt kérdés

A kutyám teljesen megőrölt mikor ma kimentem vele játszani eddig nem volt ilyen "őrült" .Megnéztem a hasát és teljesen szétvakarta már piros volt.Lehet hogy a bolháktól van megőrülve?


7 hetes szuka Border Collie



2016. szept. 27. 10:27
1 2
 1/11 Ramcsuka válasza:
76%
Szia! Lehet vmi bőrbetegsége van. Az én kutyám is szét vakarta magát és kihivtuk hozzá az allatorvost, és ő aljavasolt vmi hintőpor félét. Szerintem vidd el állatorvoshoz.
2016. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Eddig nem volt ilyen? Mióta van egyáltalán nálad? Csak mert 8 hetes koráig el sem lehetne választani... Gondolom milyen jó helyről hozhattad. Dokinál voltatok, oltást, féreghajtást kapott már? Ha nem akkor minél előbb menjetek.
2016. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Honnan van? Miért van nálad már 7 hetesen? Eddig nem láttad, ahogy vakarta? Vannak benne bolhák? Gondolom igen, ha ez a lehetőség merült fel benned. Miért nem kezelteted? Állatorvos mit mond?
2016. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Kb olyan, mintha azt írnád, hogy a 6 hónapos baba megőrült.


Miért van nálad egy 7 hetes babakutya? És mióta? És ha bolhás, miért nem teszel ellene? Orvos látta már?

2016. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Vidd el orvoshoz...
2016. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos.
2016. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
7 hetes? ilyen idosen meg nem lehetne kivinni a kutyat..... nekem is most van kolyokkutyam es ezt az allatorvos mondta
2016. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 hetes? Megmondom mi a baj. Szaporított kutyát vettél "óccsón" és már most jelentkeznek a problémák, 16 éves koráig a gatyátok rá fog menni az állatorvosi költségekre.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, bármi lehet: bolha, gomba, atka, allergia.

2016. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"16 éves koráig a gatyátok rá fog menni az állatorvosi költségekre"


Egy rossz genetikájú szaporított kutya nem él 16 évig. Lehet 6 évig sem.

Ettől függetlenül persze, lehet költséges.


És nem biztos, hogy nagy a baj, lehet csak annyi, hogy túl korán lett leválasztva, így az anyjától nem tanulta meg az alapvető viselkedést...

2016. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, igazad van. Akkor "csak" 6 évig megy rá a gatyájuk. Persze csak akkor ha nem adják be egy menhelyre ahogy az lenni szokott, mert nem tudják vállalni a költsègeket.
2016. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!