Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy belgajuhász kutyám. Tegnap elött még semmi baja nem volt, tegnap mar nem nagyon volt kedve, ma meg már sétálni se enni se akar. Inni iszik de elé kell tolni a vizet, hogy igyon. Nagyon bágyadt ha hívom reagál rá de nem jön oda hozzám. A hátsó részét behuzza, nem lázas mert meg lett mérve. Nem ugat, nem nagyon akar reagálni semmire, a játék és a kaja se érdekli. A kutya 10 éves belgajuhász kutya.

2016. okt. 3. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a baj, hogy látványosan beteg a kutyád, mégsem viszed állatorvoshoz. De szerencsére ezt könnyű orvosolni :)
2016. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ma 11 órara jön hozzá az állatorvos.
2016. okt. 3. 10:11
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mit tud felszerelés nélkül csinálni? Milyen hülye logika ez hogy inkább az orvost hívjuk....az én kutyám is volt már beteg de eszembe nem jutott hogy az orvost hívjam házhoz....inkább én vittem és ott rögtön kezelve lett aztán mehettünk is...
2016. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mert szerinted nem tud felszerelést hozni. A kutya meg fél a rendelőkbe. Aztán még kapjon traumát is meg nem akarom benyugtatoztatni, hogy meg tudja vizsgálni.
2016. okt. 3. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
Csak annyit lehet tudni ennyi alapján, hogy súlyos beteg. Lehet akár mérgezés is. Sürgősen be kellene vinni egy jól felszerelt rendelőbe, ahol van labor, rtg., uh is.
2016. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És szerinted ki nevelte belé a félelmet? A kutya nem fél ha hozzá van szoktatva, viszont ha meg is ijed és te ilyenkor még jól meg ugyulu-bugyuluzod kész is az ok nélküli félelem. Egyébként meg szerinted vigye magával az egész gyógyszeres szekrényt vagy hogy? Hobnen kellene tudnia mit vigyen? Lehet olyan baja van amit ott ígyse úgyse tud orvosolni...
2016. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az elöző állatorvosa miatt fél mert úgy adta be neki az oltást, hogy az fájt neki, azóta fél. Az állatorvos szerint be kell vinni és úgy véli, hogy nem lát. Teljes kivizsgálás kell neki. Viszont én nem állok abban a helyzetben, hogy százezreket csak úgy kihuzzak a zsebemből ha drága lenne a kezelé
2016. okt. 3. 11:09
 8/22 A kérdező kommentje:
*ha drága lenne a kezelés, akkor nem le
2016. okt. 3. 11:10
 9/22 A kérdező kommentje:
*ha drága lenne a kezelés. Sajnálom nagyon mivel én neveltem fel és most benne van a pakliban, hogy elmegy.
2016. okt. 3. 11:11
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha meg sem próbálsz segíteni rajta akkor lehet....szerencsétlen kutya. Gondolj arra hogy ha el is megy biztosan jobb helyre kerül mint ahol most van...
2016. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!