Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leghatásosabb bolhaírtó?

Leghatásosabb bolhaírtó?

Figyelt kérdés
2 kutyám van az egyiken találtam egy bolhát el is nyomta gyorsan.Nem vakarják magukat ezért meg se néztem őket.Most tüzetesebben átnéztem őket több bolhát viszont nem találtam.Remélhetőleg még nem szaporodtak el.A kutyákon kívül van egy macskám is és nem lenne jó ha bebolhásodna mind a három állatkám.Ezért kéne valami olyan cseppentő ami tuti hat.A frontline combo szerintetek hatásos? Macskáknak is van ha jól olvastam.
2016. okt. 3. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnál (kistestű) a Bravecto tabletta vált be legjobban. Van egyhavi meg háromhavi kiszerelés (egy darab tabletta, de három hónapig hat), ez utóbbi olyan hatezer forint körül van kistestű kutyánál. Nincs kellemetlen szag, mint a nyakörvnél, se fürdéstilalom meg hasonlók, mint a cseppeknél. Mikor először beadtam neki, egy órán belül meghalt benne az összes bolha, élettelenül feküdtek a szőrében. Kullancs ellen is jó. Amint beleiszik valami a kutya vérébe, azonnal kinyiffan.


Viszont többektől hallottam, hogy Bravecto mellett érdemes vérvétellel ellenőrizni a kutya máj- és vesefunkcióját, mivel a gyógyszer terhelő lehet rá.

2016. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bolhanyakörv a leghatásosabb.
2016. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!