Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Brit Premium...

Mit gondoltok a Brit Premium Sport tápról?

Figyelt kérdés
Árban és összetételben nagyon szimpatikus, de sok olyan értékelést olvastam, hogy 2x annyi kell belőle, hasmenése van tőle stb. Érdekelne az itteni gazdik véleménye is, hátha valaki etet ezzel. :) Illetve légyszi azt is írjátok meg, milyen fajta a kutyus. Köszönöm :)

2016. okt. 4. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pitkeveréknek adtam anno, de váltottam róla (BARF-ra), mert elég aktív kutya, és sehogyse volt jó neki az összetétel. Ha sokat kapott belőle, akkor volt benne elég fehérje, hogy épüljenek az izmai, viszont el is hízott tőle, ha meg kevesebbet, akkor nem volt zsíros, de izomzatban voltak hiányosságok.

Azt tudom, hogy lényegesen többet adtam az ajánlott mennyiségnél én is, de hogy mennyivel, arra nem emlékszem. Viszont nem volt se hasmenés, se semmi, ilyen szempontból meg voltam vele elégedve, elég sokáig etettem is, csak a kutya nem nézett ki vele tökéletesen, úgyhogy végül a nyersnél kötöttünk ki :)

2016. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy ideig adtam a borderemnek, grammra nem mértem ki, de ugyanannyi kellett neki, mint a többi tápból(3-4 marék). A széklete viszonylag rendben volt. Aztán váltottam Joserára(itt is sport táp), de az okát nem tudom, ki akartam próbálni. a szőre gyönyörű lett tőle :) ezért mostmár azt kapja, habár picit drágább, viszont lényegesen kevesebbet kell adni neki(2 marék).

Alapvetően Belcando aktívot evett amíg sportolt, de miután abbahagytam vele a sportot a szüleim nem akartak ennyit fizetni a tápért és ekkor váltottunk a brit-re. viszont a belcando-tól lett a legszebb a szőre, gyönyörű, hosszú és több energiája is volt.

de alapvetően jó táp a brit sport, de vannak jobbak is.

2016. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!