Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásárolt már kiskutyát valaki...

Vásárolt már kiskutyát valaki Ceglédről?

Figyelt kérdés

Vona János németjuhász tenyésztőtől.

Megbízható?


2016. okt. 7. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nincs ilyen kennel, legalábbis én nem találok. Szerintem szaporító.

Nem látok sem munka, sem kiállítási eredményeket.

Az árult kölykök szüleinek nevét sem.

Törzskönyvezve nincsenek a kiskutyák, és gyanúsan olcsón adja - ennyiből még önköltségi áron sem hoz ki egészségre szűrt, minőségien felnevelt kölyköket.

Én nem vennék tőle kutyát.

Ha mégis érdekel, és előjegyeztetnél nála kölyköt, kérd, hogy törzskönyveztesse, és nézd meg a szülők törzskönyvét, szűrési eredményeit.

2016. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Tk nélkül 45 ezer?

Meg a kutyák rendelkeznek dns-sel? Tudtommmal minden élőlény rendelkezik vele...

7-10 hetesen elvihetők...törvény szerint 8 a minimum, de sok tenyésztő kivárja a 12-t.

Innen ne vegyél kutyát.

2016. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 12:57

Csak, hogy tudd...az nj-knél DNS minta is kell ahhoz, hogy tenyésztésbe lehessen venni őket.

Valószínűleg a szülőknek ez megvan.


A többihez nem szólok.

2016. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Igen, kedves hármas, tudom, hogy dns minta szükséges. De a "tenyésztő" nem így hirdeti, hanem a fent írt szöveggel. Egy valódi tenyésztő szakszerűen fogalmaz. Az említett ember ennek a közelében sincs.

Ennyit a kötekedésedről...

2016. okt. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdezö.

messze kerüld ezt a szaporitót. egyébként nem jános, hanem lajos

Sajnos én is vettem tőle és harmad napra meg is halt a leggondosabb orvosi ellátás ellenére parvo virusban,A virust nála szedte össze, mert a virus lappangási ideje 3-5 nap.

2020. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!