Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust hogyan lehet tanítani?

Kutyust hogyan lehet tanítani?

Figyelt kérdés
Most lett 1 éves, keverék kutya. Közepes testű.Játékos nagyon. És sokat ás. Leülni már letud hogyha szólunk. De ha eldobjuk a labdát akkor visszahozza csak nem nekünk;) hanem elrejti a tujában. Az 1 éves cicánkkal nem túl kedves. Folyton kergeti. Mit lehetne tenni hogy több parancsot is végre tudjon hajtani? És békén hagyja a macsekot?

2016. okt. 23. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatod? Gondolom nincs lefárasztva, ezért ás. Vidd kutyaiskolába, emellett sok séta, nem pórázon, hanem elengedve, ahol más kutyákkal is tud játszani.
2016. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen mostmár próbálkozni fogunk a sétáltatással. De vajon a macskával mért ilyen ellenséges?
2016. okt. 23. 08:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Mostmár??? Eddig mit csináltatok????Nézegettétek? Irány egy kutyaiskola, ahol megtanítanak bánni vele.
2016. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kb 5 hónaposan került hozzánk. Eddig nem tűnt szükségesnek. Nagy udvarunk van és eddig nem ásott. Nem fogjuk kutyaiskolába vinni. A legközelebbi innen 2 órányira van. Nem fogunk minden héten arra járni. Így is okos és veszünk neki pórázt. Habár elég nehéz irányítani azert megpróbáljuk. Nem köttöttük meg sohasem. És így is boldog kutya mert menhelyről hoztuk.
2016. okt. 23. 09:34
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogyhogy eddig mit csináltunk? Ez nem egy kiállítási kutya amelyiket minden nap kutyasuliba viszik!!! Valakinek a kutyájának még chipje sincs. A kutyánk meg féregtelenítve lett, megkapta az oltásait, be is chippeltettük! Gondoskodtunk róla kapott elegendő jó minőségű tápot
2016. okt. 23. 09:41
 6/18 A kérdező kommentje:
Szoktuk kivinni a hátsó udvarba,kertbe amik eléggé nagy területek. Kap elég mozgást. Abban igazatok van hogy sétáltatni kell és sétáltatni is fogjuk!
2016. okt. 23. 09:43
 7/18 anonim ***** válasza:

A kutyaiskola az olyan gazdáknak kell, mint te, akik nem tudnak kutyát nevelni. Nem a kutyát tanítják, hanem elsősorban TÉGED!!!!

A séta meg nem a mozgás miatt kell, hanem az új ingerek miatt. Te is eljársz otthonról, neki is kell.

2016. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a minimum, hogy Megvannak az oltásai és chipje. Ennél jóval többről szól a kutyatartás. Többek között, hogy nem elég neki a kert, barmilyen nagy, mert elég unalmas ugyanazt bámulnia egész életében. Viszont neveletlenül sétáltatni sem viheted el, hogyan fogod visszahívni? Ezért kellene a kutyaiskola.
2016. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudjuk őt nevelni és én szeretném őt tanítani!!! De egy kutyánál nem az a legfontosabb hogy az utca legokosabb kutyája legyen. Mondom hogy azt megoldjuk hogy tudjon eleget sétálni. És én azt kérdeztem hogy ÉN miket tudnék neki tanítani de te csak azt hajtogatod hogy KUTYAISKOLA KUTYAISKOLA!!! Tudom hogy jó dolog de akkor sem fogjuk oda vinni. Napi többször elvisszük sétáltatni,foglalkozunk vele,és KÉSZ
2016. okt. 23. 10:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudok kutyát nevelni,szófogadó kutya,csak kicsit rosszcsont. És nagyon szeretem ezt a kutyát. Most jönne az a szöveg hogy SZERETETTEL NEM MÉSZ SEMMIRE,de igenis számít hogy szereted e a kutyát! Mert ha csak úgy bánsz vele mint egy darab rongygyal attól lehet hogy okosabb lesz de a legfonosabb akkor is az hogy szeresd. És a kutyánk nem buta kutya. Amikor elhoztuk akkor már letudott utasításra ülni. Szófogadó kutya!
2016. okt. 23. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!