Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek keverék vagy...

Szerintetek keverék vagy goldi ez a kisfiúcska? Képek lentebb. Ha keverék, lehet tudni, hogy mekkorára nő? Kistestűként sajnos nálunk nem maradhat, csak ha megközelítőleg golden méretűre nő.

Figyelt kérdés

Az állatorvos nem tippelt,úgy került hozzánk,hogy nem ismerjük a hátterét.7-8 hetes,szerintetek mekkorára nő? Olyan kicsi a mancsa és keskeny a pofija.


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. okt. 28. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

képről szinte lehetetlen megmondani.


Ha van törzskönyve,fajtatiszta. De mivel nincs,nem az.

2016. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a krémszínű alapon vannak fehér foltocskái. Valószínűleg nem fajtatiszta goldi, de elég sok van benne :) Én úgy tippelem, hogy valamivel kisebb lesz mint egy golden, kb olyan border collie méretű.
2016. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyes kis keverék, de lehet benne golden is. :)
2016. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
keverék
2016. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
előző vagyok, a kettes és a négyes képen olyan ír farkasos beütése van, sztem van benne, ha igen, akkor kb. derékig megnő, golden tuti van benne
2016. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a mancsai tényleg kicsik. Kicsi biztosan nem lesz de szerintem egy golden méretét sem fogja elérni. habár egy keveréknél bármi megeshet :)
2016. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok! nehéz a szitu,mert még csak két hete van nálunk,viszont annyira megszerettem...édes,alkalmazkodó, az egy éves goldim anyáskodik felette és naaagyon kedvelem a kisfickót. Az egyáltalán nem gond,ha keverék. Csak a férjem szeretne vele foglalkozni többet és ''sajátjaként'' gondolni rá,de ha nem lesz -őt idézem- minimum 20kg,akkor nem tud ré férfiként tekinteni,mert neki a kutya annál a méretnél kezdődik. Eleinte kutyáról hallani sem akart,így egy évvel első kutyusunk érkezése után így is nagy szó,hogy ő szeretett volna mégegyet,ezért is igyekszem a döntését tiszteletbeb tartani.De ha már itt lesz a kicsi fél éve és akkor derül ki....az törés nekem is, a gyerekeknek is,az elaő kutyánkat sem arra szeretném tanítani,hogy ha valaki falkatag,azt csak úgy elvihetik bármikor...értitek.Dilemmatikus....
2016. okt. 28. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát ne haragudj, de megvan a véleményem a férjedről.

Miért is nem vesz akkor fajtatiszta kutyát, amiről biztosan lehet tudni, hogy mekkora lesz?!

Bármekkora is legyen a kutya, nehogy már azért kidobjátok, mert nem lesz esetleg 20 kg! Mi az, hogy nem tud rá férfiként tekinteni?! Mi baja a férjednek, kisebbrendűségi komplexusa van, vagy mi?

A kutya egyébként keverék, igen, valószínűleg közepes méretű lesz, ami akár lehet 20 kg-s is... de ha ezen múlik, hogy maradhat-e nálatok, akkor no comment. :(

2016. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, neked is igazad van kedves utolsó,köszönöm,hogy időt szántál a válaszra.
2016. okt. 28. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a férjednek csak a szája jár. Mdgszereti azt mindegy lesz ha csak 15 kiló.


Az én férjemnek az volt a mániája higy csak kinti kutya. Most jobban tutujgatja a két cavalier-nket munt én .

2016. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!