Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » LEFIALT a kutya, de meg...

LEFIALT a kutya, de meg haltak a kölykei?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy mi fog történni a kutyával ha nem lessz kicumizva a tej. Hallodtam olyat hogy begyulladnak a bimbói és akár bele is halhat. Igaz?
2016. nov. 1. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem kell szaporítani...
2016. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodtatok már, hogy ideiglenesen. befogadtok kölyköket? Így a pótmaminak is fogy a teje, és életeket is mentenél. :)
2016. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos ad olyan injekciót, amivel elapad a tej. Ennivalót is csökkentve egy ideig.
2016. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orvos tud segíteni,de érdemes lenne menhelyeken megkérdezni pótmama kutyára nincs e szükség,mert szoktak árva kölykök lenni akiknek életüket mentheted ha pótmama lesz a kutyád.


De ha ez nem akkor tényleg kap majd olyan injekciót amitól elapad a teje,illetve csökkenteni kell a kaja adagját is. Mikor minden rendeződik akkor ivartalanítás!!!!!!

2016. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ez a kutyus a barátom nagymamája házát őrzi így csak napi 1x járnak etetni. Apósom volt aki "eltakarította" a 8kölyköt. Kismama kutyus meg pukkan ki annyi teje van. Orvoshoz biztos nem fogják vinni szegényt evel sajnos nem fognak foglalkozni. Én nekem nagyon szakad meg a szívem amikor ott vagyok és látom hogy mien sovány és magányos a kutyi. De nem tudok mit csinálni. Azért kérdeztem h mien esélye van így neki hogy nem fogja látni doki...
2016. nov. 1. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőknek kell szólni, hogy milyen körülmények között van tartva a kutya, és hogy bánnak vele. Ez nem élet egy kutyának. A kölyköket meg megölte? Milyen "ember" az ilyen? Undorító. az ilyennek ne legyen semmilyen állata.
2016. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha sovány, akkor az ételadagját természetesen nem kell csökkenteni. Talán annyit megtehetnél, hogy megkérdezel egy állatorvost, nélküle milyen módon lehetne a tejelést csökkenteni? Ha szerencsés a kutya, és nem volt túletetve, talán elapad a teje . Különben emlőgyulladás lehet.
2016. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!