Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munka mellet hogy lehet...

Munka mellet hogy lehet kölyköt bevállalni?

Figyelt kérdés
Mármint 2 óránként le kéne vinni, de az emberek többsége 8 órát dolgozik, szóval ez így nehezen kivitelezhető. Vagy akkor bepisil addig? Így is szobatiszta lesz? Illetve amíg pici jó ötlet neki a szobakennel? Mármint amíg egyedül van otthon. Köszönöm :)

2016. nov. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem MUSZÁJ, és nem kötelező vállalni. Mindent csak akkor, ha biztos vagy a dolgodban, hogy meg tudod csinálni.
2016. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
kérd meg HErBY-t, neki van ideje
2016. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ne mondja senki, hogy mikor kölyköt bevállal ő fél vagy egy éves koráig nem dolgozik és non stop a kutyával van mert az hazudik! Nos kedves kérdező : nekem most 5 és fél hónapos a kutyám...kertes házban lakok, de mivel mikor elhoztam( 9 hetes) egy hétre rá beteg lett, így bent volt majdnem 4 hónapos koráig...Sokszor kell kivinni az elején az tuti, és ha becsinált se szidtam meg akkor ha nem pont közben kaptam rajta, kint viszont nagyon nagy dicséretet kapott...Most ennyi idősen szobatiszta, mert a garázsba tartom még éjjel, és reggelre minden száraz... Az egyedüli létre is fokozatosan szoktattam, először csak pár perc, utána 10....és így emeltem az időt...Biztonságos helyre zárd el mikor nem vagytok otthon hogy ne tudjon kárt tenni magában...ennyi....vállalj nyugodtan kiskutyát hisz más is bevállalja:-)
2016. nov. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Egy koszos, kietlen, vagy lomokkal teledobalt, ingerszegeny es SOTET (!) garazsban tartod kolyokora ota?????

Ez mar-mar feler egy allatkinzassal!

Es FENYT mikor kap az a szerencsetlen?!

Amikor reggel par percre megkakiltatod meg este a csillagos fenyben?!

Gratula!

Neked se valo semmilyen allat!

2016. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk pl az első kutya kintinek kezdődött és mikor később beengedtük a házba, 1-2szer bepiszkított, de utána már nem volt semmi gond.

a másik már bentinek jött és mivel a nagyszüleink a szomszédaink, 3-4 óránként kiengedték. de amúgy egy szobakennelben volt és beraktunk neki egy kutyapelust is. nem fektettünk komolyabb energiát ebbe a szobatisztaság dologba, de mégis nagyon gyorsan megtanulta és a pelus se zavart be neki.

2016. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Érdemes kivenni 1-2 hét szabadságot, hogy az elején tisztázzátok a napirendet, a szabályokat. Fokozatosan kell mind boxba, mind egyedül hagyásra szoktatni. Ha otthon is vagy vele x ideig, minden nap hagyd magára majd adott időre, hogy megszokja: nem leszel folyton vele.

A szobatisztaság és a rágcsálás necces felügyelet nélkül, igen...sokat segíthet, ha egy családtag vagy szomszéd napközben ránéz a kutyára, kiviszi dolgát intézni

2016. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!