Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ideális kutya kiképző...

Melyik ideális kutya kiképző mellé?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek a kutyák.

Imádom őket, minden érdekel ami veluk kapcsolatos.

Szeretnék kutyákkal foglalkozni.

Viszont mint tudom kutyas szakmákból nem igazán lehet megélni.

Ti milyen szakmát választanátok kutya kiképző mellé?

Gondolok itt most ,kutyás, állatos,vagy bármilyen más szakmára :))

Válaszokat előre is köszönöm! :))


2016. nov. 4. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Orvos :D
2016. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jaa igen.. azt el felejtettem meg emliteni,hogy valami olyan szakmat keresek ,amit hamar elkezdhetek, mert nem akarok 24 eves koromig itthon lenni...

Felre ne ertse senki,semmi problemam nincs azzal ,ha ennyi idosen valaki meg otthon lakik, csak en mar most nem vagyom igazan a csaladom kozelsegere :D

2016. nov. 4. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Kutyakozmetikus? Kutyás rendőr? Vakvezető kutya kiképző? Kutya tenyésztő (nem szaporító)? Hirtelen ennyi jutott eszembe..
2016. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A kutyás rendőr ,valahogy veszelyesnek tunik es nem erzek hajthatatlan vagyat,hogy az legyek.

Ugy tudom a habilitácios kutya kikepzobol nem lehet megelni meg a tenyesztobol plane nem...

A kozmetika elegge erdekelne,de arrol is meg oszlanak a velemenyek megfizetés kapcsán,javitsatok ki ,ha mas a velemenyetek!:)

2016. nov. 4. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahova mi járunk kutyasuliba, ott a kiképző kutyás rendőr, hétvégenként kutyasulit vezet, a felesége kutyakozmetikus. Szerintem meg lehet élni belőlük, ha jól csinálod főleg ha 2-t is beválalsz. ;)
2016. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Tenyésztő ismerősöm is van. (kuvaszt tenyészt) Elég jól állnak anyagilag. :) Szóval hajrá ;)
2016. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ,kulonosen utolsonak,de mindenkinek ment a zold kez!;) :)

Velemenyek vannak esetleg arrol ,hogy egyszerre kutya kiképző és kozmetikus?

2016. nov. 4. 22:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan munkát csinálj, ami mellett van bőven időd kutyakiképzésre. Persze, jól is keress a munkáddal, mert amíg nincs a hátad mögött sok-sok év tapasztalat, nem igazán fogsz pénzt keresni a kiképzéssel.

Olyan munka kell, ahol a hétvége szabad, mert a kutyaiskolák általában akkor vannak.

Kiképző pedig úgy leszel, hogy elmész egy általad kiválasztott iskolába. Előadod, hogy kiképző akarsz lenni. Onnantól majd ott tanítanak.Persze, nem árt egy-két saját kutya, amelyekkel elkezded tanulni a mesterséget.

Olyan nincs, hogy elvégzel egy gyorstalpalót és máris kiképző vagy. Évek kellenek, míg ragad rád valami.

2016. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Programozó
2016. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kozmetikus-kiképző párosítas működhet, de eleinte ne várj sokat.. én állatorvosnak tanulok (tudom, mondtad, hogy ez nem téma) és én is kiegészítésként kiképző szeretnék majd lenni. A kutyámmal nem rég kezdtük a sulit és ott "képeznek" engem is. Azt tanácsolom keress fel egy kutyasulit és ott kérj segítséget, attól, hogy a saját kutyáidat tudod kezelni, az nem azt jelenti, hogy problémas esetekkel is boldogulni fogsz, kell a tapasztalat és ha mégse jönne be, akkor még mindig van időd váltani. ;) Én 4 évig önkénteskedtem is egy állatvédő egyesületnél, ez nagyon meghatározó volt számomra (ekkor döntöttem el, hogy állatokkal szeretnék majd foglalkozni), sok kutyával foglalkoztam félénktől a játékoson keresztül az agresszívig mindenféle kutyával találkoztam, ezt a tapasztalatszerzést is melegen ajánlom. ;)
2016. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!