Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutya 1 honaprol a...

Beagle kutya 1 honaprol a masikra lebetegedett?

Figyelt kérdés
A fejet nem tudja rendesen tartani vagy nem tudom, szinte mindig lefele nez. Enni eszik rendesen. Mar nem is szokott annyira futni inkabb csak odasetal ha szol neki valaki. Szoval egyatalan nem ertem mi lehet a bajja,betegsege. Hogy lehet az hogy 1-2 alatt ennyire lebetegedett? ( nemetorszagban lakok es augusztus vegen jottem vissza es most ujra haza kellett mennem azert sokkolt ez az egesz, a kutyat a nagyszulok gondozzak) az iras miatt elnezest kerek siettem.:(
2016. nov. 6. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, ne itt jajveszékelj. Te amúgy mennyi idő alatt betegszel meg, előre bejelenti neked a sors, hogy 4 hónap múlva tüdőgyulladásod lesz, készülj..?
2016. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapig nem láttad, akármi is történhetett közben. Lehet, hogy egyszerűen nem foglalkoznak vele vagy néha megütik, ettől letargikus. De az is lehet, hogy valóban beteg, mindenképpen jó volna, ha el tudnád vinni holnap állatorvoshoz.
2016. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem verik, nem kertem ilyen tanacsokat csk azt kerdeztem hogy valaki sejti-e hogy milehet a baja, vagy vele tortent e mar ilyen. Allatorvosra en is rajottem de egyeb okok miatt nem tudom elvinni.
2016. nov. 7. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod elvinni?

Én inkább nem ennek egy hétig minthogy ne vigyem el orvoshoz

2016. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!