Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a Bernáthegyi havi etetese, es milyen tappal etetitek?

2016. nov. 7. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály.

Ezt még régen 20 vagy több éve tették fel kérdésként kutyásoktól a nem kutyások, hogy:

"Mennyit eszik a kutya?"


Nekem rotim van, de sosem számoltam, hogy mi mennyibe kerül.


Teljesen vegyesen etetem.

Száraz táppal, konzervvel, főtt hússal (máj, farhát, stb.) és így tovább.

Sokszor veszek neki ilyen-olyan jutifalit, de tényleg sosem számoltam, hogy mi mennyibe kerül.


Vannak vitaminok, illetve néha keverek zöldkagylót is.


SOHA ne ez alapján dönts!

Vannak idős nénik és bácsik, akiknek kb. semmi nyugdíjuk nincs, és inkább éhen halnának, de a kutya-cica kapjon kaját.


Te is így fogsz tenni.

Mint a gyerekesek a gyerekeikkel.


Amikor kutyás leszel, akkor nem érdekel, hogy mennyibe kerül a táp, a gyógyszer, a vitamin, az állatorvos, a jutifali, csak arra törekszel, hogy a kutyudnak mindent megadj amit tudsz.


Ne ez alapján válassz kutyát!

2016. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan annyiba kerül, amennyit rászánsz. :) De ha probléma a pénz, akkor tarts inkább hörcsögöt, mert a kutya drága mulatság, és nem azért, mert esetleg sokat eszik.
2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!