Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy sztefim sokáig etettem...

Van egy sztefim sokáig etettem vel csirke hust most ki hullot a hátán a szőr rég ota váltottam tápot is alergia mentesez de a ki hullot ször viszket neki mivel kenjem be neki?

Figyelt kérdés

#viszketés #Ször hullàs
2016. nov. 8. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha csak a hátán hullott ki, az nem a csirkehústól van.

Szépen elviszed dokihoz.

2016. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gömbicica ***** válasza:
48%

egyik cicámnál csak a háta lett szőrtelen, a másiknál a egész hasa :(

mióta nem eszik csirkét, javulni látom.

sőt csirkés konzervet sem. az állateledeles azt mondta, hogy minden szárazkaja tartalmaz csirkeszármazékot :(


azért én dokihoz biztos elvinném az állatkámat :(


nekem csak annyit mondott a cicára, hogy one csirke :(

de érdekes, mert évekig semmi bajuk nem volt tőle, sőt, a másik 5-nek sincs. szépek.

2016. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kend neki semmivel, hanem vidd el állatorvoshoz, aki megmondja, mi a baja, és hogyan kezeld.
2016. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmivel ne kend be, mert közel sem biztos, hogy a csirkehústól van (sőt szinte biztos, hogy nem attól van).

Lehet gomba, rüh, demodex például.

Állatorvoshoz vidd el, aki vesz mintát a bőréről, és megállapítja, mi a baja és kezeli is.

2016. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell kutyát tartanod, ha olyan alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, hogy ha van valami baja szerencsétlennek, akkor elviszed a r..hadt állatorvoshoz, hogy kezelje???

Ha neked is kihullana a hajad és szanaszét vakarnád, örülnél, ha (pl gyerekként) anyukádék az orvos helyett gyakorira rakták volna fel kérdésnek, aztán rádkentek volna mindent?

(igen tudom már viszed is orvoshoz, mindig ez van, csak a valóságban sose jut el a kutya orvoshoz..)

2016. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8179926-van-e..


Október 22 óta nem sikerült elvinni orvoshoz? Szép...

2016. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hm... 1 hónap alatt nem sikerült elsajátítani a fajta nevét :)

(Amerikai staffordshire terrier)

Szánalmas, mennyi életképtelen gyökér van a világon (és ezen az oldalon).. komolyan nem hogy a kutyát venném el az ilyen selejtes emberektől, hanem az életet is. Aki hülye, haljon meg. :) Sok sikert hozzá.

2016. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tanàcsokat köszönöm, kiderült, hogy a kutyám pajzsmirigyes... :(

A rosszindulatú majmok pedig kíméljenek! Köszi :)

2017. ápr. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!