Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez eredeti? (Link)

Ez eredeti? (Link)

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem úgy tűnik.
2016. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért nem valószínű. Az csak egy szép álom, hogy lehet eredeti minőségi cuccokat kapni olcsón (esetleg lopottat, de kétlem, hogy nagy mennyiséget tudnának lopni a K-9-től, és aztán nyíltan eladni a neten, miközben keresik az eltűnt hámokat). Ráadásul a dizájnjuk sem egységes, némi eltérést is látok az én K-9-es hámjaimhoz képest, valószínűleg gagyi kínai alapanyagokból van összerakva.
2016. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is tuti, hogy másolat, mert olyan mintákban is árulják aliexpress-en, amiket a K-9 sose gyártott.

Ha eredeti cucc kell, azt nem érdemes gyanúsan olcsón venni, az anyag meg a gyártási költség több lenne, mint amennyiért itt árulják. Ne hagyd magad átverni.

2016. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínai lehet, de nem feltétlen jelenti azt,hogy rossz is.


Vettem egyszer a kínaiba hámot,nyakörvet pórázt tök olcsón és ugyan úgy bírták mint ha állatfelszerelés üzletben vettem volna meg!


Viszont ha állandóan nagy teherbírásnak van kitéve pl staffi,roti és egyéb erősebb fajtáknál használod,mondjuk örző védőn akkor célszerű lenne inkább eredetit venni.

2016. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Igazából egy vizslám van, és neki csak "dísznek" kéne, nagyon tetszik ennek a hamnak a kinézete, szerintem nem is azzal sétáltatnam :D lehet h ez így tok felesleges de ez ilyen "szerelem első látásra" hám, es meg mindig annyira tetszik, h muszály vennem

2016. nov. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!