Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legszebb,...

Szerintetek melyik a legszebb, legaranyosabb szobakutyus? És mennyibe kerülnek rendes tenyésztőnél?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. ápr. 28. 20:17
 1/7 anonim válasza:

hosszú szőrű csivava :))) imádnivalóak:) hát én 70 körül látom a rövid szőrűeket,nem olcsóak:)


Nekem keverékem van,s bár 10+ kg, én táskakutyaként bánok vele:DÉs ő igényli is...sajnos

2010. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pomerániai törpespicc és a mopsz a legaranyosabb. :)
2010. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Törpe Pinscher *_*
2010. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mopszom van, és ő a legszebb számomra, sőt, nála nincs is szebb kutya. :) Nagyon aranyos, édes dolgai vannak. Pl. amikor hazaérek, mindig öt percig minimum köröz a lábam között, hozza a papucsom, nagyon bújós és szelíd kutya. :)) Különösen szeret mellettünk aludni, vagy az ölünkben, igazi kis édes. ^^ Ja, és amikor már lefeküdni készül, és kérek tőle pacsit, még fekve is ad. :D Én a mopszra szavazok. :)
2010. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül nem tud valaki egy jó pomerániai törpespitz tenyésztőt Hollandia környékén,Párizsig bezárólag?
2010. ápr. 28. 20:27
 6/7 anonim válasza:

Yorki az igazi szoba kutya! :D

Nekem yorkim van. imádni való kis dög! :)

min.50e ft...

2010. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem mondtad, hogy Nyugat-Európában akarsz venni kutyát! Akkor olyan 1000-1200 euro körül számíts rá!
2010. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!