Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj? Mit tegyek?

Mi lehet a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 30perce vagyok itthon azóta egyszer hányt kutyám,ezután bejöttünk és pár percenenként kisebb-nagyobb remegőgörcs jön rá. Elvinni nem tudom orvoshoz,viszont felhívtam,azt mondta egy óra múlva hívjam fel. Lehet,hogy megevett vmit amíg nem volt itthon senki?

2016. nov. 17. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha számít egy 6hónapos szuka magyar vizsláról van szó és két hete volt féregtelenítve. Néha-néha feláll és tesz 2métert,de utánna visszafekszik
2016. nov. 17. 16:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne vinni orvoshoz, főleg ha nem javul az állapota. Azon kívül hogy hívd vissza, mit mondott az orvos?
2016. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit. Legszívesebben elvinném,de gyalog messze van. pár perce az is jött,hogy félig elalszik és közben úgy néz ki a szeme,mintha fennakadna
2016. nov. 17. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérj segítséget barátoktól, szomszédoktól, hogy bevigyenek titeket kocsival, vagy hívj taxit. Esetleg telefonálj körbe, hogy melyik orvos tud most azonnal kimenni hozzátok.
2016. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akar epilepszia is lehet, ami mondjuk nem vicc. TAXI? Mi is voltunk mar kenytelenek TAXIval menni, szoltunk elore, hogy lesz kutya es olyan jon aki ezt bevallalja.
2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben kijött az orvos,szerinte megehetett vmit,egyelőre figyelnem kell és mára nem kaphat ennivalót. Már jobban van
2016. nov. 17. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!